Hem Hoparlör Hem MP3 Çalar

Genius-Sp-i320Genius, taşınabilir MP3 çalar (PMP) SP-i320 ile istediğiniz yerde müzik dinleme özgürlüğü sizin. SP-i320 hoparlörlü taşınabilir müzik çalar sayesinde MP3 şarkıları herhangi bir USB depolama aygıtına depolayarak başka müzik oynatma cihazları kullanmaya gerek kalmadan istediğiniz yerde müzik dinleyebilirsiniz.

SP-i320’nin kullanımı da oldukça kolay; USB aygıtını SP-i320’ye takın, butonu çevirerek sesi ayarlayın, açıp kapayın ve fonksiyon tuşları ile dinlemek istediğiniz parçayı seçin.

Kulaklık girişine ek olarak, 3,5mm kablo ile notebook, iPod, akıllı telefon ve diğer elektronik cihazlara bağlanmayı sağlayan AUX-in girişi de bulunuyor.

Dahası, Genius-Link ile birden fazla SP-i320 taşınabilir hoparlörü birbirine bağlayarak daha zengin ve stereo seslerle müzik dinleme keyfinizi arttırabilirsiniz.

SP-i320’nin dâhili şarj edilebilir lityum bataryası, 8 saate kadar kullanım olanağı sağlıyor. Mavi, Kırmızı, Bronz ve Zeytin Yeşili renk seçeneklerine sahip olan taşınabilir hoparlör, 32GB’a kadar olan USB depolama aygıtları ile uyumlu.

Son Kullanıcı Fiyatı: 62.99TL

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)