Her Yüzeyde Çalışan Fare Genius Traveler 9010LS

Yeni kablosuz DarkEye fare Traveler 9010LS, elinize doğal biçimde uyan çifte oluklu kavrama yapısı ile maksimum konfor sağlıyor.

Genius DarkEye teknolojisi sayesinde halı, koltuk, mermer, cam ve cilalanmış masalar gibi her türlü yüzeyde fareyi sorunsuz kullanmak mümkün.

Çift yönlü 2,4 GHz anti-parazit teknolojisi ile 10 metreye kadar güvenilir bağlantı sunuyor. 1600 dpi optik motora sahip olan Traveler 9010LS’nin gücünü ve hızını 800/1200/1600 dpi arasında değiştirebilirsiniz. AA veya AAA pil ile çalışabilen lazer fare, enerji tasarrufu düğmesi sayesinde daha uzun pil ömrü sağlıyor.

Her iki el ile de kullanıma uygun tasarıma sahip olan Traveler 9010LS, dizüstü bilgisayarınıza monte ederek daha pratik taşıma olanağı sağlayan Stick-N-Go aparatı ile birlikte geliyor.

Son Kullanıcı Fiyatı: 72.65TL

 

“Her Yüzeyde Çalışan Fare Genius Traveler 9010LS” üzerine bir yorum

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)