Son Zamanların En Büyük Networking Event’i Başlıyor!

Türkiye’nin en büyük ve ciddi networking eventlerinden bir tanesi olma mottosu ile yola çıkan Digitalks, konuşmacı – dinleyici kavramını rafa kaldırıyor, paylaşımcı – paylaşımcı kavramı ile ünlü iş profesyonellerini katılımcıları ile bir araya getiriyor.

Digitalks‘ta katılımcılar, konuşmacılar ile aynı masayı paylaşıyor ve katılımcılar ile konuk arasındaki bariyerler de kalkmış oluyor.

Düşün, Konuş, İletişimde Kal mottosunu benimseyen Digitalks’ta etkinlik sonunda konuk ve katılımcılar arasında networking ve kartvizit değişimi yapılıyor. Böylelikle her etkinlik, katılımcılara yeni kapılar ve fırsatlar yaratabilecek bağlantılar kurmanızı sağlıyor.

17 Ekim Çarşamba akşamı ilk etkinliğini gerçekleştirerek start alacak olan Digitalks’un ilk konuğu Sky Turk 360’ta yayınlanan Silikon Vadisi’nin Yapımcısı ve Sunucusu Hakan Akben olacak.

17 Ekim Çarşamba Akşamı 19:30’da başlayacak olan Digitalks, Veko Giz Plaza’da yer alan İstanbul’un trendy iş mekanı Urban Station / Maslak’ta gerçekleşecek.

Akben ve Digitalks katılımcıları, Sosyalleşen Geleneksel Medya’yı konuşacaklar ve karşılıklı sohbet etme imkanı bulacaklar.

Digitalks’a kayıt için www.digitalks.org adresinden ulaşabilirsiniz. Facebook sayfası için ise facebook.com/digitalkstr  ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Düşün, Konuş, İletişimde Kal!

Yorum yapın