Hikayesi Olan Hediyeler

GiftominoTanıtım – Giftomino, yaklaşık 5 yıl kadar önce hayata geçirdiğimiz Türkiye’ nin ilk ve en kapsamlı isme özel bebek ve çocuk ürünleri üretmek için yola çıktığımız Kidomino markasının ardından kuruldu… Bebek ve çocuklara özel ürünler tasarlamak üzere çıktığımız yolculuğumuza -müşterilerimizin de yönlendirmeleri ile- büyükler için de tasarımlar yaparak devam ettik.

Müşterilerimizin tasarladığı hediyelerden kimi bir anıyı kimi bir mutluluğu kimi de bir dileği anlatıyor… Hediye vermenin bir sanat olduğunu düşünüyoruz ve her hediyenin bir hikâyesi olduğuna inanıyoruz.

Giftomino ‘dan Hikayesi olan hediyeler…

Ürünlerimizin en önemli özelliği üzerine işlenen bir isim, sevgiyi anlatan bir söz ile kişiye özel hediye haline getirilebilmeleri…

Giftomino’ da doğum günleri, yeni ev hediyeleri, sevgililer günü, bebek hediyeleri, öğretmenler günü, anneler günü ve babalar günü hediyeleri gibi daha pek çok özel günü bir çatı altında topladık. Hediye alacağınız kişiye özel alternatifleri sizler için kategorileştirdik. Hediyeler üzerine yazdırabileceğiniz sözlere örnekler vererek sizlere fikir vermeye çalıştık. Hediye vereceğiniz kişinin zevkine uygun rengi veya deseni belirleyebilmeniz için alternatifler sunarken diğer müşterilerimizin fikirlerinden esinlenebilmeniz için fikir galerisi yarattık.

Hediye almanın zor değil keyifli bir süreç olduğunu düşünmenizi istedik. Bütün bunları yaparken hızlı ve basit bir yol izleyebileceğiniz bir site tasarladık.

Umarız uzun yıllar saklanabilecek, hikâyesi olan, kişiye özel ve ilginç hediye seçenekleri yaratmanıza yardımcı oluruz…

Yorum yapın