http://www.birseyogren.com

Ferruh Mavituna arkadaşımın yepyeni bir projesi gerçektende güzel bir internet sitesi şuan deneme aşamasında ilerisini çok parlak olarak görüyorum. Gerçektende ilginç ve ilgi çekici bir fikir. Sizlerede tavsiye ediyorum. Siteye girdiğinizde size birşey gösteriyor ve üzerini tıklayınca siza manasını söylüyor. Yazının altındaki Yeni bir şey göster de öğrenelim… yazısını tıklayınca size yeni bir kelime çıkartıyor ve bu kelimeden başka bir kelime çıkartarak sizlere manasını gösteriyor. Şiddetle tavsiye ederim enteresan bir fikir enteresan bir düşünce tam bir ansiklopedi diyebilirim. Teşekkürler Ferruh yine kendini aşmıssın abi bütün fikirleri kendine saklama bizede yapacak bişiler bırak :p vırak vırak vırak :)

http://www.birseyogren.com by Ferruh Mavituna

“http://www.birseyogren.com” üzerine bir yorum

  1. bence de süper bişey olmuş. herkese tavsiye ederim. gerekli gereksiz bir sürü bilgi var. bunları öğrenip kendinizi geek statüsüne sokabilirsiniz :P

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)