Intermec CN51 Piyasaya Sürüldü…

intermec-cn51_1Merakla beklenen CN51 el terminali piyasaya sürülüyor. Intermec CN51 tanıtımı kısa bir süre önce yapıldı. El terminali pazarında hele ki Android işletim sistemi desteği ve pil performansının artması ile çok daha güçlü cihazlarla karşılamaya başlayacağız.

CN51 modeli Android işletim sistemine sahip bu cihazlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Güçlü bir barkod okuma performansına sahip, CN51’de 3G, GPS, GPRS bağlantıları desteklenmekte. Aynı zamanda Wlan aktarımı ile mobil saha satış otomasyonu, sıcak satış, depo otomasyonu gibi birçok alanda daha verimli çalışabiliyor. Intermec CN51 ile ilgili en kapsamlı bilgi ve en iyi koşullarla satış fiyatları için 0212 557 85 00’ı arayın.

Teknik özelliklerine baktığımız zaman,

  • Android veya Windows İşletim Sistemini eşzamanlı olarak kullanabilen esnek uygulamaları desteklemektedir.
  • 4″ WVGA çoklu dokunmaya müsait ekran, birçok grafik tabanlı uygulamaya uygun ve aynı zamanda imza atmak, grafik çizmek geniş ve okunaklı ekran.
  • 1.5 metreden düşmeye dayanıklı, sağlam, kırılmaz, endüstriyel El Terminali , Yüksek sıcaklık derecelerinde çalışabilen IP64 Standardında sağlam El terminali
  • El Terminali uzmanı Desnet’in testlerine göre Sınıfının en iyi barkod okuma performansını gösteren el terminali
  • WAN bağlantısı seçeneği ses ve veri aktarımı, Bas Konuş özelliği 802.11 a/b/g/n, GLONASS’lı GPS desteği
  • Endüstriyel Intermec CN51 El Terminali Bataryası tam vardiya ve sonrasında da çalışma performansı
  • Enerji tasarruflu 1.5 GHz Çift Çekirdekli Çoklu Motorlu OMAP4 işlemci, 1 GB RAM, 16 GM Flaş ile donatılmış

şeklinde sıralanıyor. Sürekli maliyetleri azaltmak ile ticari olarak büyüme arasındaki dengeyi sağlamaya çalışırken, aynı zamanda müşterilerimize üstün bir müşteri deneyimi sunmak için Intermec CN51’i deneyimlemeniz gerekiyor.

Akıllı telefonlar ve rakip mobil bilgisayarların performanslarından farklı olarak, Intermec CN51, WEH6.5 ve Android 4.1 işletim sistemleri destekler ve üstün pil ömrü gibi önemli bir çözüm sunarak bu çok yönlülüğü ve sağlamlığı sağlayan en ergonomik çözüm olarak karşımıza geliyor.

Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için Desnet’in CN51 sayfasına göz atabilirsiniz. DESNET, 1997 yılından beri el terminali alanında hizmet veren ve desteğini sağlayan bir firmadır. Dilerseniz Desnet’e 7-24 telefon ve online destek modülü ile ulaşabilirsiniz.

CN51 Tanıtım Videosu: http://www.youtube.com/watch?v=fRTVL_FMozo

 

“Intermec CN51 Piyasaya Sürüldü…” üzerine bir yorum

Yorum yapın