Internet Explorer Yükleme Sorunu Çözüm Microsoft Fix it

Merhaba arkadaşlar.  Internet explorer 8 çıktı. Yüklemeye başlamıssınızdır muhakkak. Yalnız yükleme işlemi sırasında karşınıza problemler çıkabilir.

Bir problem çıkması doğal.  Microsoft sağolsun i.e 8 için yükleme sorunlarını gideren bir “Fix” aracı yayınlamış. Bu aracı yükleyip çalıştırdığınız zaman explorer ayarlarınızı varsayılan haline getirip onarım işlemini gerçekleştirecektir.

Internet Explorer 8 Fix it düzetmearacı yükle.

Internet Explorer 8 yükle.

“Internet Explorer Yükleme Sorunu Çözüm Microsoft Fix it” üzerine 30 yorum

 1. Ya ben bu fix eklentisinide yukledim ama ie8 halla yuklenemiyor karşıdan yuklenemedi diyor hatta mesajı verip duruyor ne yapacam nasıl yukleyecem acaba bu tarayıcıyı bilen varmı

  Cevapla
 2. Yaa Kardeş ben internet exporler 8 i yüklerken güllenmeler ok ama güvenlik ile internet 8 yüknemedi diyor ve karşıdan yükle geliyor ona yararmı.FİX Programı

  Cevapla
 3. arkadaşlar…internet explorer 8 bu işletim sisteminde desteklenmiyor diye bi hata veriyor…işletim sistemim xp sp2 media center edition…bu sorunu nasıl hallederim…bilgisi olan varmı???

  Cevapla
 4. ALLAH RAZI OLSUN İŞE YARADI ARKADAŞLAR FİXİT ‘ i YÜKLERKEN TÜM VİRÜS PROGRAMLARINI DEVRE DIŞI BIRAKMALIsINIZ DAHA SONRA YÜKLEYİN SONRA İNTERNET EXPLORER 8 İ YÜKLEYİN –> OLACAKTIR (DAHA SONRA TEKRAR VİRÜS PROGRAMLARINI AKTİF EDEBİLİRSİNİZ)

  Cevapla
 5. Ya Arkadaşlar Çok Uzatmayın Konuyu Oluyor İşte …

  1. Otomatik Güncellemeleri –> Hayır
  2. Virüs Programları (Tümü)–> Devre Dışı
  3. Microsoft Fixit 50198 –> Yükle
  4. Windows İnt. Explorer 8 –> Yükle
  5. Büyük İhtimalle Olması Gerekiyor . Eğer Hala Olmuyorsa Bilgisayarınızda Virüs Var Demektir Eğer Virüs Programları İşe Yaramıyorsa Format Atın. Yine Olmassa Google Chrome Veya Mozilla Firefox Ne Bileyim Başka Programlardan İnternete Bağlanın Ama Büyük İhtimalle Olacaktır .

  Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)