iPad Artık Kipa Marketlerinde…

Migros’un sucuklu salamlı iPad başarısından sonra Kipa marketleri de iPad satmaya hazırlanıyor.  350 adet 3G’li iPad’i ülkemize getiren Kipa marketleri 24 satış mağazasında iPad satışına başlıyor.

iPad, Kipa mağazalarında Türk tüketicisiyle buluşuyor. 3G özellikli 32 ve 64 GB hafıza kart seçenekli toplam 350 adet iPad Türkiye’deki tüm Kipa mağazalarının elektronik bölümlerinde satışa sunulacak. Ne güzel değil mi? Artık salam ve sucuk standlarına alışkın olan iPad’ler Kipa mağazalarında da boy gösterecek…

Peki daha Türkiye’ye bu ürünü getirmeyen. Apple’a ülkemizi ve bu müthiş zenginliğimizi anlatamayan Bilkom’a ne demeli?

iPad’lerin satışı Türkiye genelinde Kipa’nın 24 hipermarketinde gerçekleştirilecek. Satışı yapılacak mağazalar, Bornova, Çiğli, Gaziemir, Balçova, Bodrum, Antalya, Çanakkale, Aydın, Konya, Çorlu, Edirne, Bornova-Forum, Ankara-Oran, Aydın-Kuşadası, Muğla-Marmaris, Bursa, Torbalı, Mersin, Ankara-Forum, Kurtköy, Aydın-Forum, Balıkesir, Pendik ve Armada olarak sıralandı.

Pendik mağazasına yarın gidip bol bol resim çekmeyi düşünüyorum. iPad’li resimler 🙂 Yanlarına birkaç maydonoz ve salam koyup resim çektikten sonra Apple’a gönderip bakın ülkemizde salam sucuk gibi kapış kapış gidiyor diye mail atmayı planlıyorum. Belki Apple firması bizi kale alırda ülkemize ürün gönderir?

Kipa’dan yapılan açıklamada, 3G ve Wi-Fi modeli ile satılacak tüm iPad’lerin SIM kart kullanımına imkan veren IMEI kayıtlı olduğuna dikkat çekilirken, tüm ürünlerin 2 yıl garanti kapsamında olduğu kaydedildi.

Açıklamada, ayrıca iPad’lerin daha çok mobil kullanım amaçlı olduğundan ve her yerde Wi-Fi bulunmadığından müşteri analizleri sonucunda daha çok tercih edilmesi nedeniyle Wi-Fi + 3G satışının yapılacağı vurgulandı.

Açıklamada, böylesine önemli bir ürünü Kipa’nın tüm mağazalarında Türk tüketicisi ile buluşturmaktan memnuniyet duyulduğu belirtilen açıklamada; “Tüm dünyada büyük ilgi gören iPad’lerin Kipa mağazalarında satılması Kipa’nın Türk tüketicisinin her zaman yanında olduğunu gösteren yenilikçi yapısını öne çıkarıyor. Kipa olarak müşterilerimize her zaman en güncel elektronik ürünleri ve elektrikli ev aletlerini en uygun fiyat ile sunmayı amaçlıyoruz. iPad’i müşterilerimize 2 yıl garanti ile sunmamız da bunun bir göstergesidir. Müşteri memnuniyeti önceliğiyle satış sonrası servis altyapısını hazırladığımız birçok yeni ürünü önümüzdeki kısa dönemde çok yoğun olarak Kipa mağazalarında göreceğiz. Son teknoloji her zaman Kipa’da olacak. Müşterilerimizin karşısına her zaman en yeni teknoloji ve en iyi fırsatlarla çıkmaya devam edeceğiz” denildi.

“iPad Artık Kipa Marketlerinde…” üzerine 4 yorum

Yorum yapın