İstatistiklerim.Com Yeni Bir Araç

İstatistiklerim.com adresi Site istatistikleri scripti ile yapılmış. Seo Araçları ile web sitenizin sıralamanızı, değerini, yaşını, indexlenen linklerini, domain yaşı gibi birçok bilgiyi veren basit bir araç. Sadece site adresinizi yazıp “Hadi Gidelim” butonuna basmanız yeterli. Biliyorum bunu söyledikten sonra birçok site analiz aracı var diye söyleneceksiniz :) Espiri bir yana bu basit tool’u sizlere tanıtmak istedim.

Bakalım hoşunuza gidecek mi?

http://www.istatistiklerim.com/

Daha yolun başında olan bu arkadaşlara daha çok yolunuz var diyerek selam söylemek isterim. Geliştirilip çok daha güzel bir sistem haline getirilebilir. Bilginize :)

“İstatistiklerim.Com Yeni Bir Araç” üzerine 7 yorum

 1. Çok Teşekkür Ederim Valla dedim kesin cevap vermessin diye ama gerçekten çok iyi birisin :) eline sağlık çok güzel makale olmuş.
  allah razı olsun :)
  yeni açtık geliştirmeye çalışıyoruz şuan diğerlerinden farkımız istatistiklere anlık bakıyoruz. :)
  Hayırlı günler.

  Cevapla
 2. valla biraz araştırdım ama yanlışmı araştırdım bilmiyorum çoğu yerde fake ve dmoz yok gözüküyor acaba hata bizden mi kaynaklanıyor :S :)
  hayırlı günler :)

  Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)