İstSec’15 Başlıyor!

Ülkemizde ürün/teknoloji bağımsız, çözüm odaklı güvenlik anlayışına katkı sağlamak amacıyla, her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Bilgi Güvenliği Konferansı İstSec, bu yıl 19 Kasım 2015 Tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsünde gerçekleştirilecek.

Türkiye’den ve çeşitli ülkelerden konusunda söz sahibi bilgi güvenliği uzmanlarını ve BT güvenliği meraklılarını buluşturacak olan İstSec 2015’in bu yılki ana teması “Yeni Nesil Siber Güvenlik Yaklaşımları” şeklinde belirlenen konferansın programı şu şekilde http://www.istsec.org/program

Konferans Programı:

İstSec 2015’de farklı konularda 8 farklı uzman yeralacak. Konferans boyunca zafiyet yönetimi, siber istihbarat toplama yöntemleri, adli bilişim analizi, mobil telefon güvenliği, yeni nesil tehditler ve çözüm önerileri, yeni nesil hacking yöntemleri,  siber tehditler ve Türkiye’nin siber güvenlik yol haritası ve APT (Advanced Persistent Threat) gibi konular detaylıca irdelenerek katılımcıların bilgi sahibi olması sağlanacak.

Katılım & Kayıt:

Konferansa katılım ücretsiz olup kayıt yaptırılması gereklidir. Kayıt olmak için  http://istsec2015.eventbrite.com adresini kullanabilirsiniz. 

Ulaşım:

Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü Çırağan Caddesi Osmanpaşa Mektebi Sokak No: 4/6 34353 Beşiktaş, İSTANBUL / TÜRKİYE

“İstSec’15 Başlıyor!” üzerine bir yorum

  1. Merhaba,
    Kayıtlar hakkında bir bilginiz varmı. Adresten kayıt yaptırdım ama herhangi bir dönüş olmadı

    Cevapla

Yorum yapın