Yeni İşim; BGA Security

İş hayatımda bir değişikliğe giderek, Pazartesi itibari ile (1 Kasım 2015) Bilgi Güvenliği Eğitim ve Danışmanlık firmasında iletişim direktörü olarak yeni görevime başlıyorum.

Yaklaşık 10+ yıllık IT sektörü deneyimimden sonra, 2010 yılında Zarakol İletişim Hizmetleri ajansında (Raporlama ve Analiz) 2,5 yıl çalışarak Sosyal Medya sektörüne merhaba demiştim.

Ardından Sosyal İşler ve Communication Partner A.Ş’de  Dijital İletişim Direktörü görevi ile 3,5 yıl kadar çalıştım. Keyifli ve çok güzel işler yaptığımıza inanıyorum.

Yaklaşık 6 yıllık ajans tecrübesinden sonra, artık marka tarafına geçiş yapıyorum.

[mavi]Bilgi Güvenliği Eğitim ve Danışmanlık Şirketi, BGA Security 2008 yılından beri faaliyet gösteren BGA (Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ) Türkiye’deki bilgi güvenliği sektörüne profesyonel anlamda destek olmak amacıyla ileri seviye siber güvenlik danışmanlığı ve güvenlik eğitimleri konularında kurumlara hizmet veren bir firma.[/mavi]

Yaklaşık 30 kişilik uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalı teknik ekiple, faaliyetlerini Ankara ve İstanbul ofislerinde sürdüren BGA’nın uzmanlık alanlarını başta bilgi güvenliği eğitimleri, sızma testleri ve stratejik siber güvenlik danışmanlığı oluşturmaktadır.

BGA Security, kurulduğu günden bugüne kadar alanında lider finans, enerji, telekom ve kamu kuruluşlarına 800′den fazla şirkete eğitim ve danışmanlık projeleri gerçekleştirmiş bir firma…

BGA Security’de işe başlarken diğer bir yandan da Communication Partner ajansı ile bağlarımı da koparmak istemiyorum. Communication Partner ajansına şartlar el verirse dijital iletişim konusunda danışmanlık yapmaya devam edeceğim.

Bakalım, yeni işim BGA Security‘de iletişim direktörlüğü ve hayırlısı ile göreve Pazartesi günü başlıyorum. BGA Security’i aşağıdaki adreslerden takibe alabilirsiniz.

Twitter: twitter.com/bgasecurity
Web: bga.com.tr

“Yeni İşim; BGA Security” üzerine 9 yorum

 1. Abi iletişim direktörlüğü ne iş yapıyor tam olarak. Cidden merak ediyorum. Telefonlara bakıp twit mi atıcaksın napıcaksın yani?

  Yanıtla
 2. Hayırlı uğurlu olsun kardeşim.
  Güzel bir iş ve seve seve yapacağın bir iş olacağından eminim 🙂

  Yanıtla
 3. İlk önce hayırlı olsun abicim 🙂 Yanına uğrarım inşAlllah. Birde 1 Kasım Pazartesi olmuyor 2 Kasım diye düzelebilir.

  Yanıtla

Yorum yapın