Kadıköy’de Buluşmaya Ne Dersiniz ?

Kadıköy’de bir buluşma ayarlasak ne dersiniz ?  Mesela bir Pazar günü ?  Neden Kadıköy diye sorarsanız İstanbul için mümkün olduğunca orta nokta olduğunu düşünüyorum. Tanışırız muhabbet ederiz fırsattan istifade Gökay Hocamıda alırım.  Network ve Güvenlik adına aklınıza gelebilecek her türlü soruyla boğabilirsiniz 🙂  Özelliklede yeni oluşturduğumuz Güvenlik Eğitimleri kategorisi üzerinde farklı fikir ve yorumları dinlemek istiyoruz.

Neler yapılabilir ? Nasıl bir anlatım tarzı istersiniz ?  Kadıköy’de güzel bir mekanda bol bol çay.  Güzel bir tanışma toplantısı olacağını düşünüyoruz.  Fikirlere açığız Cebit’de de toplanabiliriz ne dersiniz ?

NOT: teakolik {ET] gmail.com ‘a bir mail gönderebilir yada yorumlarınızı burada paylaşabilirsiniz.

“Kadıköy’de Buluşmaya Ne Dersiniz ?” üzerine 21 yorum

 1. Yaw has anadolu insanının sıcaklığı işte. Ha bir de doğulu olmak var 🙂 Googleın hangi blog yazarı, ziyaretçilerini Çaya davetediyor 🙂 Büyüksün Hamza abi…

  Yanıtla
 2. Çok güzel bir fikir hamza abi…
  Orada olup sizlerle tanışmak isterdim.
  Ama durumum müsait değil gelme imkanım yok…
  Mevlana torunlarından{KoNYaDaN} SeLaMLaR…

  Yanıtla
 3. Bir pazar günü kulağa hoş geliyor. Sizlere güvenerek İstanbul’da kaybolma riskini unutabilirim 🙂

  Yanıtla
 4. Aslında tanışmak güzel olur. Kadıköy uygun bir ortam. Metrobüs imdadıma yetişecektir.. Bu arada ” bol bol çay” kelimeside gizliliğini koruyamamış. Yani herşey bir yudum çayla başlayacağını gösteriyor.. Pazar günü olması güzel. Bir aksilik çıkmadığı sürece ben metrobüse biner gelirim.. Bu buluşma olayı güzel olur..

  Batuhan hüseyin..

  Yanıtla
 5. bir oflu ve bir erzurumlu bir arada olunca güzel şeyler ortaya çıkıyor arkadaşlar 🙂

  istanbulda olupta müsait olanlar pazar günü gelsinler, buluşalım. İlerleyen zamanlarda yine böyle bir toplantı düzenleriz, şehir dışında olan arkadaşlarımızda katılırlar eğer müsait olurlarsa,maddi olarak problem çıkarsa yardımcı olmaya da çalışırız.

  Yanıtla
 6. oo güzel valla. demek buluşma ve sınırsız çay (tea:-))
  ben istanbulda değilim. o yüzden gelmeyi çok isterdim ama olmaz malesef. ozaman size iyi cebitler. 🙂

  Yanıtla
 7. Tarih bir pazar diye geçiyor. Hangi pazar. Bu arada Cebitte sohpet imkanı zor. Eski bir fuarcı olarak gürültüden birbirinizi anlamazsınız… Tarih belli olursa ajandamıza bakarız 🙂

  Yanıtla
 8. Harikasın Hamza abi tarih konusu netleşirse ben kesin katılmak istiyorum. Sohbet konusu tam benlik bir networkcu olarak kaçırmak istemem.

  Yanıtla
 9. Uff hep İSTANBUL, neden Antalya değil ben de blog yazarı arkadaşlarla tanışmak istiyorum 🙁

  Yanıtla

Yorum yapın