Karadelikler bizi yutacak..!

Fırsat buldukça sizlere Cern hakkında ve Big bang yani büyük patlama deneyinden bahsetmekteyim. Bu arada internet basınınıda takip ediyorum.

Fakat şunu gördüm ki CERN ‘deki bilimadamlarının açıklamaları bir kenara birkaç medya faresinin ortaya attığı dünyanın yok olacağı ölüm senaryoları daha çok taraf kazanıyor.

Adamlar okumuşlar yıllarca dirsek çürütmüşler ve insanlığa faydalı olmak için herşeylerini vermişler adam kalkıp açıklama yapıyor güven vermeye çalışıyor destek bulmaya çalışıyor birkaç medya faresi ortaya çıkıp bilim adamlarını yalanlayarak ortaya felaket senaryonları atıyorlar … Sonuç ?

Sonuçta onlar kazanıyor yüzbinlerce insanı inandırıp onları arkalarına alarak insanlara felaket senaryolarını anlatıyor insanlığı karanlığa gömüyorlar neden ?

Onların bunu neden yaptığını bir kenara koyalımda sanırım insanlık bu felaket senaryolarına daha çok prim veriyor..!

“Karadelikler bizi yutacak..!” üzerine 9 yorum

 1. Eh, eğer deney başarılı olursa sığınacak kimsesi kalmayacak bazılarının. Politika, dinle birlikte yürüyor çünkü..

  Yanıtla
 2. Başlığı ilk okuduğumda “karadenizliler bizi yutacak” diye okudum şaşırdım : )

  Amerika bu dünyayı bugüne kadar yok edemedi de bir deney mi yok edecek? Peh…

  Yanıtla
 3. arkadaşlar bir var soru karaderlik gerçekmi yalan mi yane bu da var işin içinde Ben uzaya merakli olduğum için sürekli araştirma yapiorum bu yüzden uzaydan sürekli haberdarım ve şu haberi örandim`; karadelik kardeş bir gök adaya saldirmiş karadelikler dönmediği için tek bir rootada ilerliyor olsa gerek eğer rotasini dünyaya ayarlamişsa şimdiden kendinizi ölmüş sayin bide şu deney eğer yanliş bir sonuçta kazayla patlarsa dünysa yok alabilir bu yüzden deneyi dinyada değil başka bir gezegende yapmalari gerekir

  Yanıtla
 4. Bu konuyu sormuş araştırmış bir fizik öğrencisi olarak söyleyim o ortaya çıkacak karadelikler gözle görülecek kadar büyük bir şeyi yutamaz.
  Oldukça küçük boyutlu olacaklardır.
  Ve atıp tutanların çoğununda fizik ya da herhangi bir fen bilmi ile uğraştığını sanmıyorum.

  Yanıtla
 5. İnsanlar bunun yüzünden zor anlar yaşıyorlar.Akıldan,mantıktan yana olmak varken bir kaç oratlığı karıştıran insanların sözüne inanıyorlar…

  Yanıtla
 6. @Orjinal Delikanlı
  karadelikler zaten hacimsizdir diye biliyorum ama belli bi etki alanına sahipler küçük boyutlu demenin sebebi budur belki ama kara delikler bişeyler yuttukça etki alanını genişletir.eğer deney sonucunda karadelik oluşacaksa büyümesi kaçınılmazdır bence ama dünyayı yutması için bikaç binyıl geçmesi gerekebilir…

  Yanıtla

Yorum yapın