Karşınızda HyperX Cloud II!..

Kingston Technology’nin iştiraki olan HyperX, Cloud Oyuncu Kulaklığı’nın geliştirilmiş yeni versiyonu olan HyperX Cloud II’yi ve HyperX FURY Mouse Pad’ini duyurdu!

Oyunculara ve performans tutkunlarına özel ekipman ve donanımlarıyla dikkat çeken HyperX, oyuncuların ödüllü kulaklığı HyperX Cloud’un yeni versiyonu olan HyperX Cloud II’yi duyurdu. Bugün itibariyle dağıtımına başlanan yeni nesil kulaklık, ses ayarlarına direkt hükmetmenize imkan veriyor.

7.1 Virtual surround ses desteğiyle, hiç olmadığı kadar gerçekçi bir çevresel ses deneyimi yaşatan HyperX Cloud II oyuncu kulaklığı, ses mühendisleri tarafından titizlikle tasarlandı. Kulaklıkların içeriğinde bulunan 7 farklı noktadan yayılan sesler sayesinde son derece gerçekçi bir ses deneyimi sunan HyperX Cloud II’nin mikrofonunda bulunan gürültü ve eko önleyici ile, kusursuza yakın ses almak mümkün. Arkadan LED aydınlatmalı, donanım tabanlı ses kontrol kutusuyla artık çok daha işlevsel olan HyperX Cloud II, mikrofon ve ses yüksekliğini kulaklık üzerinden kumanda etmenize olanak tanıyor.

PC ve Mac uyumlu olan HyperX Cloud II’yi 3.5 mm stereo bağlantısı sayesinde PlayStation 4 ve Xbox One’da da kusursuzca kullanmak mümkün. TeamSpeak ve Skype’a da destek veren HyperX’in yeni oyuncu kulaklığı, üstün ses kalitesi ve arkaplan seslerini yok etmesiyle berrak bir ses çözümü sunuyor. Ayrıca hafızalı kumaşı ve konforlu kafa bandı sayesinde, saatler boyu hiçbir rahatsızlık hissetmeden HyperX Cloud II’yi kullanmak mümkün.

HyperX, yeni renk seçenekleriyle görücüye çıkardığı Cloud II oyuncu kulaklığının yanında, HyperX Fury Mouse Pad’ini de duyurdu. Oyuncular için özel hazırlanan ve testleri titizlikle gerçekleştirilen bu özel mouse pad, isabet oranınızı artıracak özel yüzeyi ile hataya imkan vermiyor. 4 farklı boyutuyla raflarda yer bulacak olan ürün, oyunu kazanmak için oynayanlara hitap ediyor.

“Karşınızda HyperX Cloud II!..” üzerine bir yorum

Yorum yapın