Kaspersky Internet Security 2011 İsteyen var mı?

Daha önce sizlere 1500’üncü yazımda küçük bir hediye vereceğimden bahsetmiştim.  Şu anda 1500’üncü yazımı yazıyorum ve bu yazıya yorum yapan arkadaşlar arasından bir kişiye Kaspersky 2011 Internet Securty hediye edeceğim.  Yazıya yapacağınız yorumların numaralarına göre Random.org üzerinde rastgele bir numara belirleyeceğim ve çıkan numarada yorum yapmış olan arkadaşıma Kaspersky Internet Security 2011 ‘in orjinal seri numarasını mail ile göndermeyi planlıyorum.

Kazanan arkadaş www.kaspersky.com.tr yüklemeler bölümünden KIS 2011 i indirip mail ile göndereceğim aktivasyon kodu ile kullanmaya başlayabilecek. Lisans süresi 1 (bir) yıldır . Destek için http://destek.helyum.com.tr adresinden destek alabilirsiniz. Tamamiyle orjinal lisanstır ve Kaspersky Türkiye’nin bilgisi dahilinde bu hediyeyi vereceğim.

Düzenleme;

Kazanan arkadaş;  39. yorumu yapan Ferdi Gürtekin http://www.multigncl.blogspot.com/ Hayırlı olsun 🙂

Kaspersky Interenet Security KDV Dahil Toplam 67.14 TL’ye satılıyor.

Tam PC & Dizüstü bilgisayar koruması

Kaspersky Internet Security 2011, Internette tam güvenli olmanızı sağlayan herşeye sahiptir. Hem size hem ailenize; çalışırken, alışveriş yaparken, bankacılık işlemlerinde ve hatta çevirimiçi oyun dünyasında bile kesintisiz güvenlik sağlar.

Daha önceden de Zemana Lisansı dağıttığımı hatırlarsınız. Fırsat buldukça bu tip küçük hediyeler vermeye devam etmeyi düşünüyorum.  Şu anda 1500 yazıma toplam olarak 22907 adet yorum yapıldı. 23.000’inci yorumu yapan arkadaşa da küçük bir hediye verebilirim. Tabi yorumlar daha hızlı ilerliyor.

Not: Süre 48 saattir. 48 saat içerisinde gelecek olan yorumlar değerlendirmeye alınacaktır.
Not: İletişim için yorumlarda kullandığınız e-mail adresleriniz dikkate alınacaktır. Lütfen yanlış yazmayınız.
Not: Spam yapmayınız direk silerim 🙂

Düzenleme;

Kazanan arkadaş;  39. yorumu yapan Ferdi Gürtekin http://www.multigncl.blogspot.com/ Hayırlı olsun 🙂

Random.org üzerinden bir çekiliş yaptım ve 39 numara çıktı. Bu yazıya 39. yorumu yapan Ferdi Gültekin arkadaş KIS 2011’i kazanmış oldu. Kendisini tebrik ediyorum.  Ufak yarışmamıza katın tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

“Kaspersky Internet Security 2011 İsteyen var mı?” üzerine 62 yorum

 1. 1500 yazı dile kolay. Hepsi ayrı bir emek ayrı bir uykusuz gecenin ürünü. İstikrarlı yolunda nice 1500 ncü yazılar dilerim.

  Cevapla
 2. 1500 yazı… en son yazdığım blogda 250ye yakın (250 değil sadece yakın!) yazım olmuştu daha sonra bazı düzensizlikler bahane oldu blogu kapattım. şimdi sitemde hello world yazıyor. hala merhaba dünya diyorum. azmin ve kararlılığını tebrik ederim. Sayende biz de genişletiyoruz dağarcığımızı ama bu cümleyi dikkate alma tabii sen 😛 3000 de görüşmek üzere 🙂

  Cevapla
 3. Hayırlı olsun. 🙂 Yazı yazma konusundaki azminiz hayran kalınacak türden. 🙂 Bütün mikrobloging sitelerine rağmen. 🙂

  Cevapla
 4. Daha onceki yazida da yorum yazmistim ama fazla yorum alamadi sanirim o konu.
  Tekrar deneyelim sansimizi.

  Cevapla
 5. Bende şansımı deneyeyim. 🙂 İnşallah 3000. yazıda da bunun kadar güzel bir hediye verirsin ve biz de o günleri görürüz. Başarılarının devamını diliyorum.

  Cevapla
 6. Yazının 1500 olmasından ziyade ben yazılarınızın doyuruculuğundan dolayı tebrik ederim.

  Cevapla
 7. başarılar sizi takibetmeye yeni başladım yazılarınız gerçekten çok güzel bilgi yönünden doyurucu saygılar..:)

  Cevapla
 8. Arkadaşım iki yıla yakındır seni takip ediyorum. Her yorumumda iğneleme amaçlı ‘şu yorum formuna bir de takip et seçeneği koy’ diyorum ama nato mermer… 🙂

  İstanbul yollarındaki yolculuk maceralarını anlattığın yazılarına bayılıyorum, anlattığın güergahları da yıllardır kullandığım için ayrı bir tat veriyor bana. Nice 500T ve E80 yollarına 🙂

  Cevapla
 9. Şuraya sırf kaspersky için yorum yapıyorum. Bundan sonrada siteye birtek sonuç açıklanmışmı diye bakacam açıkalndıktan sonra birdahada girmem sanırım 😀

  Cevapla
 10. @MaFiAMaX
  Söz bu sefer kesin koyacağım. Ya kutunun altında yorumlar RSS aboneliği var 🙂 Neyse özel bir takip koyacağım söz 🙂

  Cevapla
 11. Sitenizin bir yazında 1500’üncü yazı az kaldı yazmıştınız.Şimdi onu da kalamışsınız.Sizi tebrik ediyorum.Eliniz hiç boş durmuyor.Nice 1500’üncü yazılara diyorum.

  Cevapla

Yorum yapın