Kingston’dan Çok Fonksiyonlu USB Type-C microSD

Kingston yeni ürünü çok yönlü microSD ile karşımızda! USB Type-C formatına Kingston’dan çok yönlü ve yenilikçi bir çözüm geldi. Hem USB Type-A ve hem de USB Type-C bağlantılarını destekleyen Kingston MobileLite Duo 3C kart okuyucu, microSD / SDHC / SDXC ve UHS-I kartlarınızı destekleyen cihazlarla istediğiniz yerde kullanabilmenizi sağlıyor.

Dünyanın bellek ürünleri alanındaki bağımsız lideri Kingston Digital Inc., yeni kart okuyucusu MobileLite Duo 3C’yi duyurdu. Özellikle USB Type-C portuna sahip cihazlar için geliştirilen çift ara yüzlü microSD kart okuyucusu USB Type-A ve Type-C portlarında çalışabiliyor.

Video, fotoğraf ve diğer büyük dosyaları hızlıca transfer etme ya da yükleme imkanı sunan MobileLite Duo 3C, USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) ile uyumlu çalışıyor. Cihaz microSD / SDHC / SDXC ve UHS-I kartları okuyabiliyor ve en son kart hızlarını da destekliyor. MobileLite Duo 3C, kompakt metalik tasarımı ile her zaman el altında bulundurulmak amacıyla bir sırt çantasına, cüzdana veya cebe kolaylıkla sığıyor.

Kingston Mobil İş Birimi Müdürü Andrew Ewing, yeni kart okuyucuyla ilgili olarak, “Kingston MobileLite Duo 3C, en yeni USB Type-C cihazlarıyla ve USB Type-A kullanan dizüstü bilgisayarlarla çalışabildiği için hem yeni hem de eski sistemler için çok yönlü bir kart okuyucu olarak karşımıza çıkıyor. USB Type-C her geçen gün daha da popüler hale geliyor ve yeni kart okuyucumuz, sağlam ve hafif tasarımıyla ihtiyaç duyulan her yerde kişisel veya profesyonel kullanım için ideal bir çözüm sunuyor” diyor.

Kingston’un efsanevi desteğiyle gelen MobileLite Duo 3C için, 2 yıl garanti sunuluyor.

Kingston MobileLite Duo 3C’ün Özellikleri ve Teknik Detayları:

  • Çift Arayüz: USB-A ve USB-C ara yüzleri sayesinde eski ve yeni sistemlerle çalışabilir.
  • Kompakt Tasarım: Kolayca sırt çantanıza ya da cebinize atabileceğiniz hafif depolama çözümü
  • Sağlam ve Portatif: Metal kasa sayesinde macera size nereye götürürse oraya götürebilirsiniz.
  • USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) Desteği1İndirdiğiniz fotoğraf ve videoları hızlıca paylaşın.
  • Boyutlar: 43mm x 18mm x 11mm
  • Desteklenen Kart Tipleri: microSD/microSDHC, UHS-I/microSDXC UHS-I
  • Çalışma Sıcaklığı: 0°C ile 60°C
  • Depolama Sıcaklığı: -20°C to 70°C
  • Garanti: 2 yıl garanti

Not: USB 3.1 Gen 1’den performansın alınabilmesi için USB 3.0 ya da 3.1 bağlantı noktası gerektirir.

Yorum yapın