Kitap Okuyoruz

Bugün siz değerli okuyucularıma Kitapokuyoruz.Com adresinden bahsetmek istiyorum. 2007 yılında hizmete girmiş olan kitapokuyoruz.com adresi bünyesinde barındırdığı 60 bini aşkın kitap ve 5 bine yakın üyesiyle büyümeye devam ediyor.

Kitapseverler için bu sitede; üyeler kitaplara yorum yapıp sitenin arşivinde yer almayan kitapları ekleyebiliyorlar. Bunların dışında ünlülerle yapılmış röportajlarda oldukça dikkat çekici. Bilgisini sınamak isteyen üyeler ise sitede yer alan bilgi yarışmasına katılıp bilgilerini kolaylıkla ölçebiliyorlar.

Ayrıca yazı ve şiir yazmayı seven üyeler kendi şiir ve yazılarını sitede diğer üyelerle paylaşabiliyor. Kitap portalı olma konusunda son derece sağlam adımlarla ilerleyen kitapokuyoruz.com adresi sizleri bekliyor.

Son olarak “kitapokuyoruz.com”u destekleyenler arasında Türkiye Yayıncılar Birliği, Milli Kütüphane ve Kültür Bakanlığı da bulunduğunu belirtmek isterim.

http://www.kitapokuyoruz.com/

“Kitap Okuyoruz” üzerine 3 yorum

  1. Kitap okumak gerçekten en büyük keyflerimdendir. Bu siteyi bilmiyordum, öğrendiğim iyi oldu. Teşekkürler 😉

    Yanıtla
  2. banner ın sağ kısmındaki yazarların doğum gününü haber veren kısım çok şık.biraz uğraştırır ama 🙂 içerdiği özellikler(yorum yapma,kitap ekleme,röportajlar vs…) gayet güzel. IE de sorun yaşadım ama FF de açıldı.çok faydalı ben de üye olucam sanırım:) Teşekkürler.

    Yanıtla

Yorum yapın