Kivvii.com

kviiMerhaba arkadaşlar bilirsiniz arkadaşlık, sohbet vb sayfaların ne reklamını alırım nede bahsederim. Chat ortamları oldum olası bana vakit kaybı ve faydasız olarak gelsede bugün sizlere değişik bir sohbet sitesinden bahsetmek istiyorum. kivvii.com Kivinin tadını bilmem ama (hiç yemedim) bu sohbet sayfası dikkatimi çekti.
Normalde üyelik, profil oluşturma gibi ıvır zıvırlar vardır. Heleki birçok sohbet sitesinde üyelik ücretlidir. Sohbet etmek içinde para verilir mi ? Yok yok onlar başka şeyler için o parayı istiyorlarda neyse karıştırmayayım 🙂
Kivvii’de üyeliksiz, profil oluşturmadan anında ve rastgele birisi ile konuşmaya başlıyorsunuz. Sadece konuşma başlat butonuna tıklamanız yeterli.
Kullanılan script orjinal yani bir yerden alıntı hazır scriptlerden değil. I.E 6 hariç tüm tarayıcılarda çalışabilmekte.
http://kivvii.com/

Tabi henüz beta aşamasında 🙂

“Kivvii.com” üzerine 7 yorum

 1. 2002 den bu yana pek de kaliteli bir sohbet ortamı kalmamışkenn ha dedim TEA bize iyi bir alternatif sundu… Ama unutmuşum ortamları kaliteli yapan yine onu oluşturan insanlarmış. Az evvel siteye girdim, butona tıkladım ve sistemi incelerken birşey yazmadan biraz bekleyince karşı tarafın yazmaya başladıkları:

  (18:16:14) Yabancı: çok tutulan bir şey olacak bu site
  (18:16:17) Yabancı: bence
  (18:16:21) Yabancı: hey bebeğim
  (18:16:25) Yabancı: ben diyerbekirliyim
  (18:16:28) Yabancı: sen nerelisin
  (18:16:32) Yabancı: alooo
  (18:16:36) Yabancı: ulen kimse yok mu
  (18:16:41) Yabancı: ha s….r len

  Tabi sansürledim bazı yerleri…:) Tea, sağolasın sistem güzel ama zihniyet değişmeli diye düşünüyorum.

  Yanıtla
 2. Gerçekten farklı bir uygulama olmuş, daha önce böyle bir script ile karşılaşmadım … Uygun reklam ile güzel yerlere gelebilir.

  Yanıtla
 3. Siteden çok dikkatimi çeken nokta neden hiç kivi yemediğin 😀 Bu arada makale sitenin reklamını iyi yapmış konuştuğum birisi buranın müdavimlerindenmiş siteyi yani yazılarını çok beğeniyormuş uzun uzun övdü seni Hamza abi 😀

  Yanıtla
  • Arasırada olsa bu tip reklamlar yaparak yeni girişimcileri desteklemek isterim. Müdeavimlerimden olması beni sevindirdi 🙂

   Yanıtla

Yorum yapın