Kulaklıkta Rahatlık ve Hafiflik

freestyle-comfortBasın Bülteni – Ttec’in piyasaya sunduğu Freestyle ve Comfort Bluetooth kulaklıklar, yüksek kalitede müzik dinleme ve telefonda rahat konuşma imkanı sağlarken şık tasarımlarıyla estetiği kulaklara taşıyor.

Cep telefonu, mobil cihazlar ve bilgisayar aksesuarlarında sürekli gelişen bir ürün çeşitliliğine sahip olan Ttec, bu zengin ürün yelpazesine iki yeni model daha kattı: Freestyle ve Comfort Bluetooth kulaklıkları…

Bu iki yeni Bluetooth kulaklıkla birlikte Ttec, şık tasarımı ve yüksek kaliteyi en uygun fiyatla kullanıcılarına sunmayı sürdürüyor.

Kablosuz stereo müzik keyfi

Freestyle ve Comfort ile akıllı telefon kullanıcıları hem müzik dinleyebilme hem de konuşabilme olanağını yakalıyor. Freestyle ve Comfort Bluetooth kulaklıkları, müziğin kulaklarına en duru ve en kaliteli haliyle ulaşmasını isteyenler için A2DP stereo ses özelliğiyle yüksek kalitede müzik dinleme imkanı sağlıyor. Kulaklıkların özelliği sadece müzik dinleme ile sınırlı da değil.

Konuşma kalitesi en üst seviyeye çıkıyor

Freestyle ve Comfort modellerindeki, sesin duyulmasını netleştirip karşıya daha berrak bir şekilde iletilmesini sağlayan dijital ses işleme teknolojisi ile konuşma kalitesi en üst seviyeye çıkıyor.

Freestyle ve Comfort ile Bluetooth özelliği bulunan iki telefon aynı anda eşleşme imkanı bulunurken 7 saate kadar konuşma ve 240 saate kadar bekleme süresiyle kullanıcılarına büyük rahatlık getiriyor. Bu iki yeni Bluetooth kulaklık, hiçbir kulaklıkta bulunmayan pil seviyesi göstergesi ile de fark yaratıyor. Freestyle ve Comfort, iPhone ve iPad ekranındaki kulaklık pil seviye göstergesiyle birlikte kullanıcısını enerji tüketimi konusunda da bilgilendiriyor. iPhone kullananlar telefon ekranlarında nasıl ki kendi telefonlarının pil seviyesini görüyorlarsa artık kulaklıklarının pil seviyesini görmenin farkını da yaşayacaklar. Ayrıca kulaklıkların Micro USB ile şarj edilmesi de kullanıcıların çok işine yarayabilecek diğer bir özellik.
Siyah ve beyazın zerafeti gri şeritlerle tamamlanıyor

Freestyle ve Comfort Bluetooth kulaklıklar, şık tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Siyah renk seçeneğiyle gelen Freestyle modeli, ön ve yan kısmında bulunan gri şeritle birlikte çok estetik görünüyor. Comfort modeli ise, siyah ve beyaz olmak üzere iki ayrı renk seçeneğiyle sunuluyor.

Ttec Freestyle ve Comfort ürünlerinin tavsiye edilen perakende satış fiyatları KDV dahil 39.90 TL.

Yorum yapın