LG Kullanıcılarının Buluşma Noktası

Her geçen gün gelişen teknolojisi dünyası ile cep telefonlarımız artık birer bilgisayar görevi görmektedir. Özellikle köklü bilişim firmaları akıllı telefon sektörüne giriş yaptı. Bu sektörde öncü olan firmalardan biri olan LG ve çıkardığı her yeni modelleri ile kullanıcıların favorisi olmayı başarmaktadır.

LG akıllı telefonlara gelecek olan güncelleme ile daha stabil bir çalışma sağlanması gerçekleşecek olup, pil kullanımı daha aza indirmek mümkün olacaktır. Pil tasarrufu her kullanıcı için en önemli bir unsur olduğundan dolayı firmalar tarafından en çok üzerine düşünülen konudur. Sonuçta gün içerisinde hem internet kullanımı gerçekleştiği gibi aynı zamanda telefonlar ile görüşme ve kamera kullanımı pillerimizi etkilemektedir. Bu tarzdaki sorunlar neticesinde gerekli düzenlemeler yaparak daha iyi kullanım hedeflenmiş oldu.

Açık kaynak kodlu bir işletim sistemi olan Android, yeniliklere devam etmektedir. Kendisine rakip olan birçok işletim sistemi ile savaşarak bu günlere geldi. Günümüzde milyonlarca insan iOS veya Microsoft işletim sistemli telefonlar yerine Android’i tercih etmektedir. Bunun en önemli sebebi kullanıcıların isteklerine göre şekillenmeyi kendine hedef bilmeleridir.

Durum böyle olunca her gün kendisine yenilik katmaktadır. Bu yenilikleri hemen öğrenebilmeniz için gerekli araştırmaları yaparak sizlere sunmayı hedefleyen firma, Marshmallow’un Lg üzerindeki çalışmasını LGDestek sitesin de bulabilirsiniz. Bildiğiniz gibi mart ayında yeni bir sürüm yayınlandı. Marshmallow sürümünü hızlı bir şekilde kullanıcılara sunmayı başararak, siz değerli kullanıcılara LGDestek.net sitesi üzerinden gerekli anlatımlar yapıldı.

Son gelen güncelleme ile akıllı telefonunuzdaki hem yazılım hem de ara yüz bakımından sizlere en doğru bilgiyi vererek, gerekli olan tüm araştırmaları yayımladı. Yapılan araştırmalar sonucu LG, Android’i kullanıcılarına göre şekillendirmeyi en iyi başaran firma olarak her zaman bu piyasada var olacaktır.

Yorum yapın