Lipton’dan Yeni Bir Tad “Siyah İnci”

Lipton, dökme çay pazarına yeni bir lezzet sunuyor. Lipton tadına bakmam için, bu yeni lezzetini güzel bir paketle adresime kadar iletmiş. Bu güzel hediye için öncelikle kendilerine teşekkür ederim.

Siyah İnci, Türkiye’nin çay tarlalarından toplanan taze çay yapraklarından üretiliyor. Ateş kırmızısı demi, yoğun çay tadı ile çay tiryakilerinin ilgisini çekecektir. Berrak ateş kırmızısı bir dem rengi için, iri yapraklar halinde ve çay taneleri ile harmanlanmış.

Yeni Lipton Siyah İnci, yoğun tadı ile çay tutkunlarının ilgisini çekecektir. Siyah İnci’nin özel paketinden ayrıca Defne Koz’un tasarımı olan bir çay bardağı ve tabağı da çıktı!

Bu özel tasarım çay bardağı ile birlikte Siyah İnci’yi demleyip keyifle çayımı yudumlamaya başladım. Tadını beğendim. Diğer çaylardan farklı olarak yoğun ve keyif veren bir tadı var.

Benim gibi çay tiryakilerine böyle güzel tatlar sunan Lipton’a teşekkürlerimi sunarım. Umarım sizler de Siyah İnci’nin tadına bakıp, memnun kalırsınız.

Lipton_Siyah_inci-01   Lipton_Siyah_inci   Lipton_Siyah_inci-03

Siyah_inci_5   Siyah_inci_4   Siyah_inci_2

Defne Koz’un tasarımı da çok hoşuma gitti! Çay tabağı ile bütünleşen yeni çay bardağım da yanımdan ayırmayacağım bir keyif olacak…

Bu özel hediye için teşekkürler Lipton!

“Lipton’dan Yeni Bir Tad “Siyah İnci”” üzerine 2 yorum

  1. siyah inciyi çıktığı günden beri keyif ve lezzetle içiyorduk .son aldığım siyah inci çok tozlu, bardakları boyuyor ve lezzetli değil, birdaha kullanmayacağım. kısa sürede çok bozuldu.

    Yanıtla
  2. Gerçek Lipton Kalitesinden ziyade, siradan bir Karadeniz çaylarinin harmanlanmasından oluşan agır kokulu bir çayy!

    Yanıtla

Yorum yapın