Lost S01 izliyorum.

Haftasonu ne yapayım ne yapayım hengamı arasında internetten dolaşırken şöyle bir filmlere göz attım. Enson kafamda kalan LOST dizisiydi. Dün kardeşime sordum sağolsun üniversitede ders çalışacağına arkadaşları ile film izlerler… Süper bir dizi harika mükemmel ben bir oturuşta 3 sezonu izledim bir WC ye birde Yemeğe kalktım sende başından kalkamazsın demişti..

Daha öncedende sizlere Prison Break izlediğimi söylemiştim hatırlarsanız buda sürükleyici bir o kadarda macera dolu bir dizi. Tabiki alt yazılı alt yazı bulmakta sıkıntı çekmiyorsunuz her yerde var. Tüm DVD lerini buldum ve dün gece sabaha kadar Sezon 1 i izledim. Sabah işe gidecek olmasaydım eminim S02 ve S03 ü de izleyecektim 🙂 Bugünde Ferruh ‘un internet sayfasında okudum oda Lost izlemeye başlamış aman Ferruh dikkat et kendini kaptırma 🙂 Sonra benim gibi gözlerinin altı şiş mosmor bir halde işe gidersin 🙂

Lost Sezon 1 de bence en güzel bölüm 1. bölüm harika efektler görsel bir şölen sundular. Zaten söylediklerine göre 1. bölüm için senarist mi yönetmen mi artık kimse 14 milyon dolar harcamış sonra adamı işten atmışlar daha sonra film tüm dünyada tutunca ve millet bağımlısı olunca adamı tekrardan dizinin başına almışlar 🙂 Euheuhe ilginç ne kadar doğru bilmiyorum ama gerçektende heyecan dolu sürükleyici bir dizi…

“Lost S01 izliyorum.” üzerine 4 yorum

 1. abi naaptin ya yazik ettin kendine:) tuh tuh keske sorsaydin bikac izleyene baslayayim mi diye. yandi gulum keten helva, artik sende sezonlar bitince bir hafta cuma sabahini cekenlere katilacaksin. eski sezonlari izlemek iyide bitince cuma sabahi ilk nefesi torren basinda almak kotu;)

  Yanıtla
 2. S01 bir solukta bitti s02 ikinci gün tamamlandı. Dostum hiç sorma ne yaptım ben bilmiyom 3. sezonuda bitirirsem gözlerim balon gibi olmaya başlar heralde..

  Süper bir dizi ne yapayım kendimi alamıyorum….

  Yanıtla
 3. aman abi bari lost izleyicileriyle fazla bir araya gelme. bi baslarsa lost muhabbeti saatler nasil gecti anlasilmiyor:)

  Yanıtla

Yorum yapın