Marjinal Nokia Shop Daveti

Bu tip etkinlikler beni her zaman keyiflendirmiştir. Dostlarımı, arkadaşlarımı hele ki uzun zamandır nette tanıdığım fakat yüz yüze görüşemediğim arkadaşlarla tanışma görüşme fırsatı yakalamam…  Spaksu’da yine bir etkinlikte tanıştığım arkadaşlardan bir tanesidir…

Perşembe günü yapılan Marjinal’in bu davetinde bizlere Nokia ürünlerini inceleme ve bloglarımızı Ovi Store yayınlama fırsatı verildi. İstinyepark’da Nokia Shop’da düzenlenen etkinlikte herkese bloglarının nasıl bir uygulamaya çevrileceği anlatıldı.  Gerçi ben çok önceden blogumu Ovi’ye eklemiştim. Arkadaşlarla muhabbet etmenin yanı sıra Nokia yetkilileri ile de tanışma fırsatı yakaladık.  Davet için Marjinal’e teşekkürlerimi sunarım.

Birkaç adımdan oluşan Ovi App Wizard çözümü;
Uygulama yaratmayı son derece kolaylaştırıyor. Hiçbir programlama bilgisi gerekmiyor ve kayıt ücreti ödenmiyor. Yaratılan uygulamalar Ovi Mağaza’ya yüklenerek çok geniş bir mobil kullanıcı kitlesine ulaştırılabiliyor. Ayrıca, bu çözüm sayesinde bloğunuzun kaç kez görüntülendiği de takip edilebiliyor.

Nasıl kullanacaksınız?
Ovi App Wizard çözümünden yararlanabilmek için, http://appwizard.ovi.com/web_nokia/signIn.jsp adresine girerek sadece 6 adımda bir mobil uygulama yaratmak mümkün.

“Marjinal Nokia Shop Daveti” üzerine 2 yorum

Yorum yapın