MBX Usb Güç Adaptörü

Bugün sizlere MBX’in Usb güç adaptöründen bahsetmek istiyorum. MBX bu ürünle aslında bizlere büyük kolaylık sağlıyor. MBX güç adaptörü 5V 2400mAh güç çıkışı verebiliyor.

MBX Mobil aksesuar üreten firmalardan bir tanesi, kullanım kolaylığı sağlayan güç adaptörü ürünü ile birçok priz ve adaptör eziyetinden bizleri kurtarabiliyor. Cihazın alt kısmına baktığımız zaman iPod & iPhone, Galaxy ve iki adet standart USB çıkışı olduğunu görüyoruz.

MBX güç adaptörünü prize takınca ön tarafında dört adet mavi led yanıyor. Bu mavi ledler cihazın boşta olduğunu göstermekte. Cihazın alt kısmındaki USB çıkışlarına telefon ya da talbetlerinizi bağladığınızda şarj işlemi başlıyor ve cihazın ön yüzündeki ledler pembeye dönüyor.

Pembe renk yanarken cihazın şarj edildiğini anlıyoruz. Tam şarj olduktan sonra MBX güç adaptörü mavi led rengine dönüyor. Böylelikle cihazımızın şarj olduğunu anlayabiliyoruz.

MBX_USB_Guc_Adaptoru (8)   MBX_USB_Guc_Adaptoru (7)   MBX_USB_Guc_Adaptoru (6)

Evde veya iş yerinde telefon, tablet gibi birçok taşınabilir cihaz kullanıyoruz. Bu cihazlar pil konusunda bizleri her zaman yolda bırakıyorlar. Yanımızda her biri için bir şarj adaptörü dolaştırmak yerine MBX güç adaptörü ile tek bir adaptör kullanabiliyoruz. MBX güç adaptörü aynı anda 4 cihazı şarj edebiliyor.  iPod & iPhone ve Galaxy çıkışları bu cihazların yüksek amper çekmelerinden dolayı özel olarak isimlendirilmiş. Standart çıkışlar ise büyük güç istemeyen cihazlar için kullanılabilir.

MBX’e sahip olduğunuzda tek bir priz ile tam 4 adet cihaz şarj edebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey USB kablosu… Tam 2400mAh güç çıkışı ve 5V veren MBX güç adaptörü evdeki veya iş yerindeki cihazlar için yeterli gücü sunabilir. (4 tane Note 3 bağlamayız her halde) Ön tarafındaki renkli led bildirimleri de bizler için şarjın dolduğunu veya şarjda olduğunu belirten bildirimler sağlayarak diğer cihazlara göre bir artı sağlıyor.

MBX_USB_Guc_Adaptoru (4)   MBX_USB_Guc_Adaptoru (2)   MBX_USB_Guc_Adaptoru (3)

Fiyatı 59,90TL olan MBX güç adaptörü ve diğer aksesuarlar hakkında daha fazla bilgi almak için; http://www.mbxaksesuar.com adresine bakabilirsiniz.

MBX_USB_Guc_Adaptoru (1)   MBX_USB_Guc_Adaptoru (2)   MBX_USB_Guc_Adaptoru (5)

Hadi kolay gelsin…

Yorum yapın