Instagram’da Satış Yapmanın En Kolay Hali

Shopinstar_Instagram_satisTanıtım – Shopinstar.com, kullanıcıların Instagram üzerinden ürün satışı yapmasını amaçlayan, tüketiciden tüketiciye satış modelini uyguluyan bir e-ticaret sitesi.

Diğer E-ticaret sitelerinden en büyük farkı, Instagramda satış yapmayı amaçlayan ancak güven problemi, destek eksikliği, kargo fiyatları ve sistemsizlik sebebi ile işlem yapmakta zorlanan kişi ve kurumlara yardımcı olması olması!

Shopinstar’ın kullanıcılarına sağladığı avantajlar ise aşağıdaki gibi sıralanıyor…

Ödeme Kolaylığı;
Instagram üzerinden ürün satmak ve satın almak isteyen kullanıcılar, Shopinstar sayesinde kredi kartı, havale ve mobil ödeme seçeneklerimiz ile daha güvenli ve daha fonksiyonel bir yol izleyebilecekler.

Taksit ve Para-puan kullanımı;
Ödeme sırasında kredi kartınızda biriken para puanları kullanabilir, bankanız tarafından tanınan taksit imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Risksiz Alışveriş;
Risk sistemimiz sayesinde ürün elinize ulaştığında ürünü beğenmeniz halinde ürünü şartsız, koşulsuz iade edebilir ve ücretini aynı gün içinde geri alabilirsiniz.

Shopinstar_Instagram

Ucuz Kargo;
Shopinstar üzerinden yaptığınız satışlar sonunda, sistem üzerinden kargo indirim kodu alarak, daha uygun fiyata kargo gönderimi yapabilirsiniz.

Canlı Destek;
Instagram üzerinde satın aldığınız ürün ile ilgili bir muhatap bulamıyor musunuz ? İşte Shopinstar tam bu noktada devreye girip, satıcı ve alıcı arasında ki güvensizliği azaltmak için canlı destek hizmeti sunuyor.

Buyurun, Shopinstar.com! Umarım hoşunuza gider 🙂

Yorum yapın