MedyaTwitter

medyatwitter-kapakBugün sizlere MedyaTwitter’ı tanıtmak istiyorum.  Medyatwitter bir hayalden yola çıkarak kurulan, kendi işine gücüne bakmaya çalışan küçük bir site.

Amacı sosyal medyanın en yoğun kullanılan mecralarından biri olan Twitter’ı, derinlemesine takip etmek ve haberler çıkartarak takipçilerine hoşça vakit geçirmelerini sağlamak üzerine kurulmuş.

Büyük bir iddiaları yok. Olmamakla birlikte sürekli kendini yenilemek ve etkileşim çağında bir nebze olsun farklı bir ses olmaya çalışıyorlar.

Proje olarak daha yolun başında olduğunun bilincinde olarak takipçilerinden aktif sabır bekleyen Medya Twitter ekibi, sizden alacağı pozitif eleştirilerle birlikte devamlılığı yakalamaya çalışacak.

Bu hayalin gerçekleşmesinde katkı sağlayan ekip sizlerin de desteğini bekliyor. Umarım hoşunuza gider…

http://www.medyatwitter.com

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)