Men E Men Tv Oylarınıza Talip…

2010 yılında yayın hayatına başlayan Türkiye’nin ilk Online dizisi Men E Men, geçtiğimiz ay Los Angeles Web Festival’da aldığı 3 önemli ödül sonrasında şimdi de yine Los Angeles’ta düzenlenen New Media Film Festival’da finale kalma başarısını gösterdi.

Mingle Media TV sponsorluğunda düzenlenen ve kullanıcıların online olarak oy kullanmasıyla birincinin belirlendiği yarışmada Men E Men kırktan fazla dizi projesi arasından sıyrılarak final oylamasına kalan 10 Web yapımından biri oldu. 31 Mayıs tarihine kadar devam edecek oylama sonucunda en başarılı 3 Web dizisi ödül almaya hak kazanacak. Mynet Sebastiyan sitesi üzerinden her çarşamba günü saat 13:00’da izleyicilerinin karşısına çıkan Men E Men’i siz de oylarınızla destekleyebilirsiniz.

Bunun için; http://www.minglemediatv.com  adresinden oy kullanabilirsiniz.

Konuyla ilgili Men E Men ekibi yaptıkları açıklamada “Bizim bir hayalimiz vardı gerçeğe dönüştürdük ve Men E Men dizisini sevenleri ile buluşturduk. Şimdi ise bu hayali taçlandırmak için herkesin yardımına ihtiyacımız var. İzleyicilerimiz aslında verecekleri Oylarla bu hayali ödüllendirmemize yardım etmenin yanında ülkemize ikinci bir ödülü de kazandırmış olacaklar.” dediler.

İki kafadarın komik maceraları

Bir holdingin çağrı merkezinde çalışan Genco ve Murat’ın komik maceralarıyla başlayan Men e Men dizisinin yeni bölümlerinde iki kafadar çalıştıkları holdingden ayrılıp yepyeni maceralara yelken açtı. İkili, içinden çıkılmaz olaylar, para hırsının getirdiği fenalıklar, karşı cins ile yaşanan başarısızlıklar ile izleyicilerine eğlenceli anlar yaşatıyor. İnternet kullanıcıları tarafından yoğun ilgi gören dizi zaman zaman ünlü oyuncuları ve sosyal medyanın ünlü isimlerini de konuk ediyor.

Site: http://www.menemen.tv 

Oylama: http://www.minglemediatv.com

Yorum yapın