Messenger Açılmıyorsa WebMessenger var..!

Düşünelim ki bilgisayarınızda Messenger programı kurulu değil yada bir şirkette çalışıyorsunuz bilgisayarlarda MSN messenger yada Live Messenger programı yasaklanmış durumda.. Ama Messenger’e girmek istiyorsunuz ne yapacağız ?

Çözüm çok basit WebMessenger.. MSN’in bu hizmeti işinize yarayacaktır.. http://webmessenger.msn.com/ adresine giriyorsunuz ve START MSN WEB MESSENGER butonuna basıyorsunuz Msn Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdiğiniz zaman karşınıza POPUP pencerede WebMessenger çıkıyor … Bu kadar basit.. Artık şirketinizde MSN programı yasak olsa bile yada MSN programınız hata veriyorsa WebMessenger ile MSN ‘inizi açabiliyorsunuz.. Ufak bir pencerede açılan WebMessenger MSN messenger veya Live messengerden hiçbir farkı olmadan karşınızda…

Hadi kolay gelsin..!

“Messenger Açılmıyorsa WebMessenger var..!” üzerine 151 yorum

  1. cok guzel yararli bi bilgi vermissiniz
    hay allahim ya
    millet cocugumu nasil internet korurum diye webkisitlamalari ile ugrasio
    bunlarda millete fikir verio :)

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)