Yahoo; Mayıs 2007 ‘de Sınırsız Alan Verecek..!

Yanlış duymadınız Dünyanın En büyük E-Mail firmalarında Yahoo kullanıcılarına 10. Yılını Kutlayacağı Mayıs 2007 ‘den itibaren SINIRSIZ E-Mail Alanı verecek..!

Google firmasının geçtiğimiz sene ki büyük atağı 2GB lık Email kapasitesini herkes bilir adamlar bir Devrim yapmışlardı. Herkes Gmail davetiyesi alabilmek için internette kapış kapış yalvar yakar Gmail hesabı arıyorlardı. Şimdi ise yepyeni bir atak Yahoo firmasından geliyor.yahoo.gif

Mayıs 2007 ‘de 10. Yılını kutlamaya hazırlanan Yahoo 250 Milyon kayıtlı üyesine hediye olarak SINIRSIZ E-Mail alanı sunacak …!

1997 yılında 4MB lık kapasiteyle başlayarak 2007 Mayıs ‘ayında sınırsız kapasiteyi sağlayacak olan Yahoo ‘ ya teşekkür etmek gerekir.

Rekabet kızışacağa benziyor.. Bakalım MSN ve Google firmaları Hotmail ve Gmail hesapları için neler planlayacaklar ? Çok merak ediyorum doğrusu rekabet hızlandı ve müthiş bir seviyeye ulaştı diyebilirim.

Ayrıntılı bilgi için : Yahoo’nun açıklamasını okuyabilirsiniz.

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)