Microsoft ActiveSync for Vista

Merhaba arkadaşlar ;

Bugün patronlarımdan YILDIRAY Bey ActiveSync programını bilgisayarına yükleyemediğini çünkü xp için olduğunu söyledi. Bir kontrol ettim gerçektende indirdiği versiyon Windows XP için olanı. Microsoft internet sayfasında da Vista için ActiveSync programını bulamamış.

Aynı dertten yakınanlar olabilir diye düşündüm. Çünkü Vista versiyonu için olan ActiveSync Microsoft internet sitesinde küçük bir linkle verilmiş. Aslında XP için olan ActiveSync programını indirdiğiniz sayfada en altta biraz dikkat edilince görülebilecek bir link var.

Aşağıdaki linkten Vista için Microsoft ActiveSync ‘yi indirebilirsiniz.

Windows Vista için Windows Mobile Aygıt Merkezi 6.1 (32-bit)

Not: Bu bağlantı doğrulama gerektiriyor. Orjinal Windows yazılımına sahip olmanız gerekmektedir.

“Microsoft ActiveSync for Vista” üzerine 7 yorum

 1. Merhaba Teakolik,

  Benim bilgisayarın pili gitti artık kullanamıyorum takınca kırmızı ışık yanıp sonuyor :(. Ben de çıkardım artık kullanmıyorum ama elektrikler kesilince… Yeni bir tane alacağım önerebileceğin bir site veya yer var mı? Servisinde pahallı olabilir diye düşünmekteyim. Gitmeden araştırayım dedim.

  Bilgisayarım Dell Inspiron e1505 pilinde de UD265 veya PD946 ile değiştirilmesi gerektiği yazıyor.

  Yanıtla
 2. Nil_Lin ;

  Açıkcası piyasada ucuza pil satıyorlar ama tavsiye etmiyorum. Çünkü %90’ı uyduruk çin malı. Zaten o pillerin ömürleride pek fazla değil en iyisi 3 ay 🙂

  Sadece ve sadece Yetkili servislerinden almanı öneririm. Birde Mecidiyeköy ‘de bir arkadaşım var NCS bilgisayar onda 2. el bulabilirsin uygun fiyata verir. Kendisi Toshiba yetkili servisidir. Orjinal pil kullanman hem pil ömrü hemde dizüstün için önemli bir nokta.

  Yanıtla
 3. Zaten herhangi bişi almayı planlamıyorum. Orjinalden yanayım, bazı siteler oluyor ya uygun fiyata satan. Neyse sanırım servise gitsem iyi olacak :).

  Bilgi için teşekkür ederim kolay gelsin..

  Yanıtla
 4. meraba bende xp yüklü ama activesync kurduğumda uygulama düzgün olarak başlayamadı (0xc0150002).hatası veriyor wcesmgr.exe. netframe 2 yide yükledim ama hala aynısını veriyor ne yapabilirim ?gerekirse formatta atacam ne yapm ):

  Yanıtla

Yorum yapın