Mobil Girişimci Yarışmasında Son Gün 30 Ocak

Garanti Bankası, Mobil Pazarlama Derneği (Mobile Marketing Association) işbirliğiyle; mobil kanallarda geliştirilen fikirlerin sayısını artırmak ve bu alandaki girişimcilere destek sağlamak amacıyla düzenlediği Mobil Girişimci Yarışması’nın başvuru süresi 30 Ocak’ta sona eriyor.

Mobil platformlarda oyun, sosyal medya ve finans uygulamalarını hayata geçiren girişimciler, garanti.com.tr/mobilgirisimci adresinden alacakları formu, gerekli belgelerle beraber, [email protected] adresine ileterek, yarışmaya başvuruda bulunabiliyor.

Ön elemeleri Şubat ayında gerçekleşecek yarışmada, finale kalan 5 girişimci, fikirlerini Mart ayında sektörün önde gelen isimlerinden oluşan jüriye sunacak. Değerlendirmenin sonucunda…

1. seçilen girişimciye 15 bin TL
2. seçilen girişimciye 10 bin TL
3. seçilen girişimciye 5 bin TL

nakit para ödülü verilecek.

Girişimciler yarışmaya katılmak için gereken belgelere garanti.com.tr/mobilgirisimci adresinden ulaşabilirler. Gerekli belgeleri tamamladıktan sonra başvuru formunuzu PDF formatında [email protected] adresine ileterek yarışmaya katılabilirsiniz.

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)