MOGA Android Oyun Konsolu

Oyun konsolları da akıllı telefonlar gibi teknolojiye ayak uydurarak, hayatı kolaylaştırmaya devam ediyorlar. Bugün sizlere Moga Android oyun konsolundan bahsetmek istiyorum.

Moga oyun konsolu sayesinde akıllı telefonlarda oyun oynama deneyimi farklı bir noktaya taşınıyor. Artık akıllı telefonunuzu Moga Oyun konsoluna bağlayarak, daha keyifli oyun oynayabilirsiniz.

Konsol sayesinde oyunları daha rahat kontrol edebilmeniz düşünülmüş. Kutu içeriğine baktığımız zaman oyun hediye kartı, kullanım kılavuzu (İngilizce) ilk kurulum anlatım kartı ve deri taşıma kılıfı çıktığı görüyoruz.

Mobilworx firmasının İnternet üzerinden satışa sunduğu Moga Android oyun konsolu 125 ₺ fiyata etiketi ile satılıyor.

Konsolun üst kısmında bir ayarlı tutucu bulunuyor. Bu tutucu ile telefonunuzu konsola sabitliyorsunuz. Alt kısımda ise kumanda ve yön tuşlarını görüyoruz. Bir konsoldaki tüm tuş kombinasyonlarına yer verilmiş. Gördüğüm kadarı ile birçok oyunu destekliyor ve aralarında Galaxy S5, S5 mini, S4, S4 mini, Note 4, Note 3, Note 2, Note, Galaxy Mega, Discovery, GFlex gibi 23 Android cihazı destekliyor. Google Play üzerinden edineceğiniz birçok popüler oyunu da destekliyor.

Rahat bir kullanımı var. Ayrıca keyifli olduğu da aşağıdaki videoda dikkatinizi çekecektir.

Moga, Bluetooth teknolojisi kullanarak cihazınız ile iletişim kuruyor. Konsol Bluetooth üzerinden iletişim kurduğu için daha az enerji harcayacaktır. Bu sayede bağlantı tamamen kablosuz olarak düşünülmüş. Boyutları bir konsoldan farksız. Taşımak ya da saklamak için bir sıkıntı çekeceğinizi düşünmüyorum.

Moga_Android_konsol_4   Moga_Android_konsol_3   Moga_Android_konsol_2

Uygulaması sayesinde Google Play üzerinde desteklenen oyunları görebiliyorsunuz. Ayrıca bu oyun listesi Moga tarafından sürekli olarak güncelleniyor.

MOGA oyun konsolu iki adet 1,5 volt AAA pil takılarak çalışıyor. Kutusundan  pil çıkmıyor.  Firmaya göre iki adet AAA kalem pil, 18 saate kadar oyun oynamanız için yeterli geliyor.

MOGA Mobil Oyun Sistemi Android OS 2.3 veya üstü çalıştıran Bluetooth özellikli mobil cihazlar ile uyumlu olarak çalışabiliyor.

“MOGA Android Oyun Konsolu” üzerine 3 yorum

  1. Su yeni oyunalri guncelleseniz diyorum alali 2yil oldu hala ayni oyunlar var ve hepside cocuk oyunlari guzel bisey yapinki satin alimi yukselsin

    Yanıtla

Yorum yapın