Mozilla Firefox

 Mozilla Firefox  yepyeni versiyonu ile karşınızda Microsoft İnternet Explorer e karşı tek rakip olarak gördüğüm FireFox kendini gün geçtikçe yeniliyor. Aralarındaki rekabet tabiki bizlerin işine geliyor. Ben tercihen mozilla kullanmaktayım.

Firefox u hala tanımayan internet siteleri de var. Bunlara da at gözlüğü ile bakan Webmasterler diyebiliriz. Webmasterin zaten en iyisi Hem mozilla hemde I.E ile birlikte çalışanıdır.

Fakat piyasada iş yapan eski kafalı dar görüşlü WebMasterler mevcut 2 kod fazladan yazıpda internet sitesini Mozilla ile de görüntüleyebilir.

N e yazık banka sitelerinin bir çoğunda bile hala bu duruma rastlayabiliyoruz. Mozilla ise boş durmuyor. Aman durmasın kendini o kadar ilerletti ki artık Onlara güvenim sonsuz.

İşte sizlere yeni Firefox ….

*Daha İyi İnternet Deneyimi
*Kullanımı Kolay, Yönetmesi Zevkli
*Otomatik Güncelleme
*Sekmeli Tarama
*Gelişen Açılır Pencere Engelleyici
*Bütünleşik Arama
*Daha Güçlü Güvenlik
*Özel Veri Temizliği
*Canlı Yer İmleri
*Yeni Kuşak Web Desteği

* Windows (4.9MB)
* Mac OS X (16.1MB)
* Linux (8.1MB)
* Diğer işletim sistemleri

Firefox 1.5.0.7 ve Thunderbird 1.5.0.7 çıktı. Bu sürümde güvenlik ve kararlılık alanında iyileştirmeler sağlandı. Firefox ve Thunderbird 1.5.0.x sürümleri otomatik olarak yeni sürüme geçecekler. Firefox ve Thunderbird 1.0.x sürümlerini kullanan kullanıcılarımıza uygulamalarını bir an önce elle güncellemeleri çağrısında bulunuyoruz.

Yorum yapın