N11 Etkinliği

n11_tatilYıllardır blog yazıyorum ve birçok etkinliğe katıldım. Halen daha, birçok ajansın ve markaların umurunda olmayan biz blogger’lar, N11 ve diğer birçok marka ile iletişim kurabiliyoruz.

N11.com KOBİ’lere güçlü bir e-ticaret kanalı sunarak sektörü geliştirmek için öncülük eden online alışveriş sistemlerinden bir tanesi olarak tanımlanabilir. Kullanıcıların online alışverişleri iiçin alternatiflerine göre bu sayede daha güvenilir olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Birçok yeniliğe imza atan N11.com, yılın ilk yarısını 14.000 kayıtlı mağaza, 10 milyon kayıtlı ürün, 2,7 milyon üye ve toplamda 110 milyon ziyaretçi sayısı ile tamamlamış! Gerçekten de müthiş rakamlar!

Hızlıca hayatımıza giren N11.com, alışverişlerimizin daha kolay, deneyimlerimizi de daha keyifli bir hale getirmek için sistemlerini sürekli geliştiriyor. Son zamanlarda dikkat ettiniz mi bilmem ama, hayatın her noktasına dokunabilmek adına market ve manav alışverişlerinizi bile bir tık ile yapabilmenin kolaylığını sunmaya başladılar.

Ev ve yaşam kategorisinin altında yer alan ‘Market 11’ bölümündeki hizmetler ile gıda ve şekerleme, deterjan ve temizlik, içecek, yağlar, meyve ve sebze gibi ürünlerin yanı sıra en kaliteli gurme ürünlerini de ülkemizin tüm noktalarındaki tüketicilerimizin sofralarına en uygun fiyatlarla ulaştırmayı başarmışlar!

Belirli bir bölgeye değil, Tüm Türkiye’ye hizmet veriyorlar…

Benim gibi şehir merkezine uzak bir noktadaysanız birçok alışveriş için merkeze gitmek zorunda kalıyorsanız, online alışverişlerde N11.com sizlere sıkı bir alternatif olacaktır.

Geçen gün, Taksim’de bir restoranda N11.com’un davetlisi olarak etkinliğe katıldım. Etkinlikte hem yıllardır görmediğim arkadaşlarla görüşme fırsatı hem de N11.com’un yeniliklerini birinci elden dinleme imkanına sahip olduk.

Markalar için blog yazarları her geçen gün daha da önem kazanıyor. Gün geçtikçe de blogların değeri daha iyi anlaşılacaktır. Kimi marka ve ajanslar bizleri görmezden gelirken, N11 gibi bazı değerli markalar da bizlerle buluşma fırsatını hiç kaçırmıyor. Her ne kadar az sayıda olsalar dahi, bizleri görmezlikten gelen ajanslara ve markalara inat; sektörü canlandıran bizlerle iletişim kurmaktan çekinmeyen markalardan biri de N11.com!

Bu güzel etkinlik ve nazik davetleri için marka yöneticileri Emre Berk, Ömürden Sezgin, Merve Hashas ve Örpen Koçak’a teşekkür sunarım.

http://www.n11.com

Yorum yapın