Nestlé Yeni Ürünleriyle “Hayata Çikolata” dedi!

Uluslararası deneyimiyle Türk tüketicisinin damak tadına hitap eden ürünler geliştiren Nestlé, 28 çeşit yeni ürünü tüketicisinin beğenisine sunarak “Hayata Çikolata” diyor.

Nestlé “Hayata Çikolata” sloganıyla ürün gamına şimdi 28 yeni lezzet daha ekledi. Hayatın her alanında büyük- küçük herkesin vazgeçilmez lezzeti Nestlé, yeni ürünleri ile tüketicilerini bir kez daha mutlu ediyor. Çikolatadaki uzmanlığını bisküvi ve kurabiye kategorisine taşıdığı 5 farklı üründen oluşan  “Çikolatalı Bisküvi ve Kurabiye” serisi; yine tüketicinin bu uzmanlıktan pasta-kek yapımında da faydalanması için 4 çeşidiyle “Nestlé Çikolata Şefi” serisi; son yıllarda hızla büyüyen bar ve gofret pazarında gençleri yakalamayı hedefleyen  3 yeni ürün Crunch® gofret, Beyaz gofret ve Delirium®  Nestlé’nin yeni sürprizleri. Bunlara ek olarak tablet çikolata kategorisinde yenilikçi formatıyla “Nestlé Çok Çikolata” serisi; çilek-limon-fındık ve kakao kremalı “Atıştırmalık Gofretler” ile Nestlé tadı ve kalitesini uygun fiyatla sunan  25 kuruşluk Holiday, Trophy ve Pom Pom Nestlé’nin yeni ürünleri arasında yer aldı.

İşte hayatın küçük keyiflerini büyütmenizi sağlayan Nestlé’nin merakla beklenen yepyeni ürünleri…

ÇİKOLATA, BİSKÜVİ VE KURABİYE İLE BULUŞUNCA

Nestlé çikolatası çikolata severlerin içecek keyfini daha da büyütmek için bisküvi ve kurabiyelerle buluşuyor. Tüketici araştırmaları sonucunda geliştirilen ve her biri kategoride ilk olan 5 farklı Nestlé Çikolatalı Bisküvi ve Kurabiye ürünü, Nestlé’nin kırmızı rengini bisküvi  raflarına taşıyor. Nestle lezzeti bu kez bisküvi ve kurabiye ile birleşerek “hayata çikolata” diyor.

Nestlé Çokodamlalı ve Kremalı Kurabiye: Dışı çokodamlalı, içi nefis  kakao kreması  dolgulu çıtır kurabiye. Piyasanın en çok satanlarının muhteşem kombinasyonu.

Nestlé Bol Çikolatalı Bisküvi: %68 çikolatasıyla Nestlé’nin çikolata uzmanlığının göstergesi. Bol bol yumuşacık Nestlé çikolatası ile tazecik pötibör bir arada.

Nestlé Marshmallowlu Bisküvi:  Kakaolu bisküvi ve yumuşacık marshmallow topları. Yetişkinlere marshmallow’u yeniden sevdirecek enfes bir lezzet.

Nestlé Çikolatalı Parmak Bisküvi: Sıcak içeceklerin yanına enfes çikolata tadı, tam da ikramlık boyda parmak bisküvi…

Nestlé Çikolata Kaplı Köstebek Kurabiye: Kategoride eşi benzeri olmayan yeni bir ürün. Köstebek pastadan esinlenerek geliştirilen benzersiz bir kurabiye.

      

NESTLÉ ‘ÇOK ÇİKOLATA’, HER ISIRIKTA DAHA ÇOK ÇİKOLATA

Yepyeni dolgun kalıbıyla her ısırıkta daha çok çikolata keyfi yaşatacak Nestlé ‘Çok Çikolata’ serisi 4 farklı lezzeti ile karşınızda… ‘Çok Çikolata’ serisi dolgun kalıbı, uygun fiyatı ve iştah açıcı tasarımıyla tablet kategorisine yeni bir soluk getirecek. Bisküvili Sütlü ve Kurabiyeli Beyaz Çikolata, Bütün Fıstıklı&Kurabiyeli ve Bütün Fındıklı çeşitleri hayatı çikolata olan çikolata severlerin en favori çikolatası olmaya aday.

LEZZET USTASI HANIMLARA NESTLÉ’DEN ‘ÇİKOLATA ŞEFİ’

Nestlé çikolata ailesi yeni Nestlé çikolatalı pasta yardımcıları serisi Nestlé Çikolata Şefi ile  kadınların mutfak keyfini de büyütecek. Çikolata Uzmanı Nestlé’den yeni Nestlé Çikolata Şefi serisi Aralık ayında raflarda olacak.

PATLAT Bİ’ CRUNCH GOFRET  VE NESTLÉ BEYAZ GOFRET

Nestlé, yeni sezonda gofret ve bar kategorisinde yepyeni iki ürünü tüketicilerin beğenisine sunuyor. “Patlat Bi’ Crunch, Hayatına Hareket Kat !” sloganı ile geçtiğimiz yıllarda genç tüketicilerin gönlünde taht kuran Crunch, yeni gofret çeşidi ile gençleri harekete geçirmeye devam edecek ! Çıtır çıtır gofret keyfini nefis krema ve sütlü kaplama ile bütünleştiren yeni Nestlé Beyaz Gofret ile de Nestlé gofret portföyü  tamamlanıyor. Üstelik her iki eşsiz deneyim de sadece 50 kuruşa !

ATIŞTIRMALIK GOFRETLER

Aralık ayında raflarda olacak Çilek kremalı, limon kremalı, kakao kremalı ve fındık kremalı çeşitleri ile kaplamasız hafif bir gofret deneyimi yaşatacak olan atıştırmalık gofretler, bir ısırıkta size lezzet diyarlarının kapılarını aralayacak.

BU LEZZETE ‘DELİRİUM’

Nestlé  gofret ailesinin yepyeni ve çılgın üyesi Delirium, esprili ambalaj tasarımları ile bakkallarda, marketlerde… “Hayata çikolata” diyen  Nestlé tutkunlarını tam kalbinden vuracak olan Delirium nefis marshmallow ve bol sütlü Nestlé çikolatası ile kaplı, patentli, eşi benzeri olmayan bir lezzet sunuyor. Tüketicisi ile konuşan karikatürize ambalaj tasarımları ile iletişiminde de farklılaşacak olan yeni ürün, bar kategorisinde iddialı.

Yorum yapın