Nestle’nin Yeni Ürünleri İle Hayata Çikolata Dedik :)

Uluslararası deneyimiyle Türk tüketicisinin damak tadına hitap eden Nestle, 28 çeşit yeni ürünü tüketicisinin beğenisine sunmaya başlamış. Tabiki bu lezzeti ilk olarak tadanlardan olduğumu söylemek istedim. Birkaç gündür eski adresimde bekleyen koliyi almaya gittiğimde beni güzel bir sürpriz bekliyormuş.

Nestle,  yeni 28 ürününü bizlerin beğenisine sunarken “Hayata Çikolata” sloganı ile bize ailecek güzel bir lezzet deneyimi yaşattı. Kutuyu küçük kızımın yanında açtığım için paldır küldür çikolatalara saldırırken halini görmeliydiniz.

“Çikolatalı Bisküvi ve Kurabiye” serisi, “Nestlé Çikolata Şefi” serisi, Crunch® gofret, Beyaz gofret ve Delirium® Nestlé’nin yeni sürprizleri arasında geliyor. Bunlara ek olarak tablet çikolata kategorisinde yenilikçi formatıyla “Nestlé Çok Çikolata” serisi, “Atıştırmalık Gofretler” ile Nestlé tadı ve kalitesini uygun fiyatla sunan 25 kuruşluk Holiday, Trophy ve Pom Pom Nestlé’nin yeni ürünleri arasında yer alıyor. İlk olarak taddığımız bu güzel çikolataların Nestle’ye uğur getirmesini diliyorum.

Bu güzel deneyim için Nestle’ye ve Effect Group’a teşekkürlerimi sunarım.

“Nestle’nin Yeni Ürünleri İle Hayata Çikolata Dedik :)” üzerine 5 yorum

  1. Evimizde çocuklar bilgisayarın karşısına dizilmiş oturuyorlar karşınızda Hamza abiye yollanan çikolatalar püskevitler birbirlerine ikram ediyorlar birbirleriyle yiyorlar şakalaşıyorlar benim çocuk aklından geçiriyor benimde bir çikolatam olsa benimde bir püskevitim olsa diyor anne bana niye almıyorsunuz diyor nestle bize niye göndermiyorsunuz diyor bizde niye yok diyor.

    Cevapla
  2. çikolata dedimmi akan sular durur. kim bayılmaz nestlede harika ürünler üretiyor bu arada

    Cevapla

Yorum yapın