NetSec Topluluğu Microsoft Türkiye Bilişim Zirvesinde

Netsec, Türkiye’de sistem, ağ ve güvenlik birimlerinde çalışan bilişimcilere yönelik hizmet veren Türkiye’nin en geniş katılımlı bir güvenlik topluluğudur. Topluluğun amacı benzer pozisyonlarda çalışan bilişimciler arasında bilgi paylaşımını artırmak ve güvenlik konusunda referans kaynaklar oluşturmaktadır. Bu özel topluluğa yönetim onayından geçerek kayıt olabilmektesiniz.

Netsec olarak Microsoft Türkiye’nin iş ortakları ile birlikte gerçekleştireceği Microsoft Türkiye Bilişim Zirvesi’ne katılıyoruz. Microsoft’un Türkiye bilişim t0plulukları için ayırdığı standda NetSec’den arkadaşlarla birlikte nöbet tutacağız 🙂

Etkinliğe katılacak arkadaşlar NetSec standına uğrayıp bilgi alabilirler. Özelliklede çay içmek isteyen arkadaşları bekliyoruz.

Bilişim Zirvesi’ne kayıt olmak için; http://www.microsoft.com/turkiye

Microsoft Türkiye’nin iş ortakları ile birlikte gerçekleştireceği Microsoft Türkiye Bilişim Zirvesi ile iş ortaklarının çözümlerinden ve müşteri başarı hikayelerinden oluşacak. Geleceğin Çalışma Dünyası, Web Platformu ve Bulut Bilişim gibi birçok farklı konuda, 11 paralel sunum sizi bekliyor. BT Yöneticileri, Uzmanları ve Yazılım Geliştiricileri’nin de katılımıyla, zirve farklı bir boyut kazanıyor.

NetSec’e üye olmak için; http://netsec.lifeoverip.net/

Yorum yapın