Nokia E6 ile Tarihi Şahsiyetler Günümüze Geliyor

Twitter üzerinden farklı tarihi karakterlerin sorular soracağı Nokia E6 kampanyasında, en eğlenceli yanıtları veren en aktif kullanıcılar 4 adet Nokia E6 kazanacak. Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere www.islem-tamam.com üzerinden ve Nokia Türkiye Twitter hesabından ulaşmak mümkün. 

Yarışmaya Twitter üzerinden katılabilmek için Nokia Türkiye Twitter hesabı takipçilerinin 6 farklı tarihi karakterin hesaplarını takip etmesi gerekiyor. Kaan Sezyum tarafından canlandırılan karakterler, kendi hesapları üzerinden attıkları tweet’lerle katılımcılara sorular soracak ve görevler verecek. İki hafta sürecek olan yarışmada, her gün sorulan sorulara cevap veren ve verilen görevleri yerine getiren kullanıcılar arasından en çalışkan katılımcılar seçilecek. Her haftanın sonunda en yaratıcı ve eğlenceli cevapları veren iki kişi jüri tarafından seçilerek birer adet Nokia E6 kazanacak

Karakterler, eğlenceli videolarıyla izleyenleri kahkahalara boğarken, kullanıcılar www.nokia.com.tr, Facebook ve Twitter üzerinden kampanya sayfasına ulaşabilecek. Yarışma boyunca www.islem-tamam.com adresi ve Nokia Türkiye Twitter sayfası bilgilendirme açısından en aktif yerler olacak.

Nokia E6, QWERTY klavyesi ve yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranıyla iş ve özel yaşam dengesini desteklemek üzere tasarlanan çok şık bir akıllı telefon. Cam ve paslanmaz çelik gibi en üst düzey malzeme kullanılarak tasarlanan cihaz, uzun batarya ömrünün yanı sıra, akıllı bir iş telefonunda görülebilecek en gelişmiş ofis desteğini sunuyor. Özellikleri arasında Microsoft Exchange, Microsoft Communicator Mobile ve Microsoft SharePoint de yer alıyor.

Yorum yapın