Nokia E72 İçin Yazılım Güncellemesi

Evet arkadaşlar Nokia E72’ye elim değmişken bir güzel güncelleme yapayım dedim :) Alet benim için üretilmiş diyebilirim. Özelliklede mesajlaşma servisleri, mail ve diğer mobil fonksiyonları ile beni internet hayatımdan koparmamayı başarabildi.

Cihaz üzerine ilk olarak E72 @ teakolik . com olarak bir mail kurup bir güzel yönlendirme yaptım. Böylelikle hesaplarıma düşen e-maillerin kopyası telefonumada gelmeye başladı.  Eğer E72 @ teakolik olarak bir mail alırsanız  telefondan gönderdiğimi anlayabilirsiniz :)  Neyse cihaz menüsündeki yazılım güncellemeye göz attığımda yeni bir güncelleme olduğunu gördüm.

Kontrol paneli menüsü üzerinden telefon’a gelip yazılım güncellemeyi çalıştırdığınızda karşınıza “Önemli Telefon Yazılımı” güncellemesi çıkmakta. Telefonunuzun performansını artıran ve yeni özellikler ekleyen bu güncelleme 022.007 sürüm numarası ile karşımıza geliyor.  4939kB büyüklüğündeki bu güncellemeyi telefon üzerinden başlatabilmektesiniz.

“Nokia E72 İçin Yazılım Güncellemesi” üzerine 24 yorum

 1. Kardeş.. Güncelleştirme yapanlar şarjının daha az gittiğini ve
  java konusunda sıkıntılar çektiğini söylüyorlar..
  -Peki bu güncelleştirmeyi yaptığımızda bize – Leri neler + ları neler söylersen sevinirim.. Eğer güncelleştirme yaparsam sarj ve java konusunda sıkıntı cekermiyim şimdiden teşekkürler.. :idea: :|

  Cevapla
 2. biraz bu konu dışında olacak ama e 72 aldım 0 facebooka nasıl girebilirm ?* yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevapla
 3. Merhaba arkadaşlar vede yetkili kişiler benim sorunum bende nokia e72 var yaklaşık 1.5 ay önce msj bölümü kendi kendine kilitleme yaptı ve bende kvk servisine teslim etim onlar yeni yazılım yada üzerindeki yazılımı güncellediler fakat tlf türkçeden ingilizceye geçti ve bir türlü düzeltilemedi o gündür bu gündür ingilizce ben bunu nasıl düzeltebilirim bana bu konuda yardımcı olacak yada bir önerisi olan varmı acaba lütfen

  Cevapla
 4. slm ben e 72 aldım bır sorunum var tek telefondan memnunum ama sorunum şu okey oynayamıyom ben. hıç bır okeyı açmıyo bu telefonun java programı yok mu kendısı açmıyomu pekı.java uygulaması yukluyemıyorum dowland/ indir. Com yukluyemıyorum telefondan yardımcı olurmusunuz?

  Cevapla
 5. arkadaşlar benim tlf 3 72 guncellemede sorun yoktu ama reset atınca eski aline döndu su anda guncelleme yok dio ne yapabilirim

  Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)