Nokia Ovi ile Yahoo İşbirliğine Gidiyor.

Nokia, Ovi E-posta servisi için Yahoo ile iş ortaklığına giriyor. Bugün aldığım e-postada önümüzdeki haftalarda e-posta deneyimlerini geliştirmek ve güçlendirmek için bu işbirliğine gittiği yazmaktaydı. Ovi’nin E-Posta web sayfası, anında mesajlaşma ile entegre hale getirilecek. Çok yakında aktif olacak olan bu servisle kullanıcılara farklı yenilikler sunulacak.

Yalnız geçiş sırasında birkaç gün boyunca eski e-postalarınıza ulaşamayabilirsiniz. E-posta servisi güncellendikten sonra eski e-postalarınıza ulaşabilir ve posta göndermeye devam edebilirsiniz.  Meraklanacak bir durum olmadığı belirtiliyor. Bakalım biz kullanıcılara ne gibi yenilikler sunulacak?

Nokia bu şekilde e-posta servisini güncelleyip geliştirecekken Yahoo firması ise bu ortaklıkla Nokia’nın 9 milyonluk Ovi kullanıcılarına gözünü dikmiş durumda. Ayrıca Nokia’nın navigasyon ve harita servislerinden de yararlanacaklar. Bu güzel ortaklık iki firmaya da güç katacak gibi görünüyor. Umarım başarılı olurlar…

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)