Panasonic ile saniyenin onda birini üstelik 3 boyutlu olarak yakalayın!

Yeni oyuncağım Panasonic Lumix DMC-GH2K cihazla yeni tanıştık açıkcası şöyle birkaç hafta takılmak ve incelemek istiyorum. Cihaz benim gibi kişiler için ideal ve müthiş fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. Birkaç gün içerisinde sizlere cihazla ilgili bir inceleme yazısı yazmayı planlıyorum. Cihaz hakkındaki tanıtım metnini ise aşağıda okuyabilirsiniz.

Dünyanın en büyük elektronik üreticilerinden biri olan Panasonic, yeni dijital fotoğraf makinesi Lumix GH2’yi tanıtıyor. Saniyenin onda biri odaklanma süresi ve sinema kalitesinde görüntü kaydı ile Lumix GH2, 3 boyutlu lens takılabilme özelliğini kompakt bir gövde içerisinde sunuyor.

Panasonic, fotoğraf makinelerine yepyeni bir boyut kazandıran bu ürününü Köln’de düzenlenen dünyanın en büyük dijital görüntüleme fuarı photokina’da tanıttı. Saniyenin onda birlik otomatik odaklanma yeteneği Lumix GH2’yi, bu alandaki en yüksek hıza ulaştırıyor.

Panasonic Lumix GH2, amatör ve profesyonel fotoğraf meraklılarının yüksek çözünürlük, tonlama ve yüksek hassasiyet isteklerine yanıt veriyor. Panasonic Lumix GH2 ile aynı anda tanıtılan yeni 3D lens ile üç boyutlu çekim yapma ayrıcalığı bu küçük fotoğraf makinesi ile tüm fotoğrafseverlerin beğenisine sunuluyor.

Akıllı LCD ekranı, küçük dokunuşlarla kullanım kolaylığı sağlarken günlük hayatta yakalanması mümkün olmayan anların uzaklık, zum, odak gibi gereksinimlerini tek tuşla ve rekortmen hızıyla Panasonic Lumix GH2 kullanıcısına kazandırıyor.

Ürünün fiyatı: 2.799 TL (KDV dahildir).

Yorum yapın