Nokia Ovi Suite s.2.0.2.42 Güncelleme

Nokia’nın Ovi Suite yazılımını PC Suite yazılımına karşı daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum.  Bir süre önce PC suite yazılımını kaldırıp Ovi Suite yazılımına geçiş yapmıştım.  Özelliklede telefon, harita ve Ovi güncellemelerimi çok rahatlıkla ve basit bir şekilde alabilmekteyim.

Biraz önce kontrol ettiğimde yeni bir güncelleme olduğunu gördüm.  Ovi Suite için yeni güncellemeyi güncelleme menüsünde görebilirsiniz.  60Mb’lık yeni güncelleştirmeye yükle dediğinizde internet bağlantınıza bağlı olarak birkaç dakikada indirebilirsiniz.  En güzel tarafıda hiçbirşeye karışmıyorsunuz. :) Herşeyi kendisi otomatik olarak gerçekleştiriyor. Özelliklede telefon ve harita güncellemelerini anında alabilmektesiniz.

“Nokia Ovi Suite s.2.0.2.42 Güncelleme” üzerine bir yorum

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)