Nokia X6 İle Comes With Music Keyfi…

Nokia X6 ‘lı günlerime devam ediyorum.  Cihazı kurcaladıkça yepyeni bir özelliği ile karşılaştım.  Nokia X6 ürünü ile kullanıcılarına farklı bir müzik deneyimi sunuyor.  Comes With Music ismindeki bu yeni servis Nokia X6 ile birlikte kullanıcıya ücretsiz olarak sunulmakta.

Nokia X6  Mp3 Nasıl Yüklenir?

Comes With Music için Nokia X6 kutusundan çıkan yazılımları bilgisayarınıza yüklüyorsunuz.  Nokia Ovi Player yazılımını çalıştırdığınızda cihazınızı görüyor ve ürünü etkinleştirme istiyor.  Nokia hesabınız ile birlikte cihazın kutusundan çıkan Comes With Music  kodunuzu girip hesabınızı aktif ediyorsunuz.  Bu işlemi yapar yapaz Müzik player karşınıza Nokia’nın müthiş müzik arşivini çıkartıyor.

Bu arşivi bilgisayarınıza yada cep telefonunuza indirerek tüm şarkıları dinleyebilme hatta saklayabilme hakkına sahip olabilmektesiniz.  Türkçe albümlerinde yer aldığı Nokia Müzik arşivi sayesinde sevdiğiniz sanatçıların resmi ve lagal olarak albümünü indirip dinleyebilmektesiniz.

Türkçe ve yabancı olarak birçok albüm bu arşivde sizleri bekliyor.  Müzik player’in sol menüsünden müzik türlerini seçebilir yada üst taraftaki arama kutucuğuna sanatçının adını yazıp indirmeye başlayabilirsiniz.  Biraz önce aktif ettiğim hesap bana tam 1 yıllık kullanım hakkı sundu.  Artık 1 yıl boyunca ovi üzerinden bol bol müzik indirebileceğimi söylersem sanırım bana kızacaksınız 🙂

Cihazı test edenlerden biri olarak kendimi epeyli şanslı sayıyorum 🙂  Böyle bir arşive para veripte sahip olmak isterseniz bir servet harcamanız gerekecek.  Fakat Nokia X6 cihazında bu arşivi sizlere hediye ediyor. Üstelik 1 yıl istediğiniz gibi download edebilir ve 2 yıl boyunca sabit diskinizde saklayabilirsiniz.

Eric Clapton’dan Metallica’ya Şebnem Ferah’tan Kargo’ya kadar tüm albümler artık benim 🙂

“Nokia X6 İle Comes With Music Keyfi…” üzerine 7 yorum

 1. merhaba benim size kısa bir sorum olacaktı 1 haftalık kullanılmış nokia x6 aldım 2.el yani ilk sahibi comes with music ten müzik indirmiş şuan ben indirmeyi deniyorum pin hatalı daha önce kullanılmış diyor acaba bu pin tele mi uyarlı yoksa ilk alan şahsın hattınamı duyarlı yardımcı olursanız sevinirim

  Yanıtla
 2. Kullanan arkadaştan eski pin numarasını alıp dener misin? Gerçi çalışmayabilir. Sonuçta adam kullanmış.

  Yanıtla
 3. mrb müzik kodunuzu paylaşırmısın toplam 5pc ye tanımlatma hakkın var verirsen bişe olmaz tşklr

  Yanıtla
 4. bnde 2 ay önce aldım x6 ama sürekli problem. 2 kere program çöktü. ondan sonrada ovi sınırsız müzik özelliğinden yararlanamıorum. kredi istior. müzik kuponunu kabul etmio ztn.madem böyle bir kupon verion türkiyede hizmet sunma.

  Yanıtla
 5. OLMUYOR YA BENM 1 AY HOLDU HALA TELFIONU ÇÖZEMDİM ARKADAŞLAR YARDIM EDİN….

  Yanıtla

Yorum yapın