Okan Üniversitesi Paneli

Dün Okan Üniversitesi’nde Bilişim Topluluğu’nun konuğu olarak Erdal Erdoğdu ile birlikte Sosyal Medya konulu bir panelde konuşmacı olarak yer aldım.  “Sosyal Medya’nın dünü, bugünü” başlıklı etkinliğimizde Sosyal Medya’nın başlangıcı, bugünü, iletişimi, ajansların sunduğu hizmetler, online monitoring (tarama takip), kurumsal iletişim, bloggerlar, reklam ve pazarlama gibi birçok konuya değindik. Erdal ile birlikte yaptığımız sunumda bu başlıklar üzerinde durmaya çalıştık.

Ben daha çok Sosyal Medya Analiz ve Raporlama, bloggerlar ve Sosyal Medya’nın gelişimindeki tercübelerim üzerine, dinleyicilere bilgi vermeye çalıştım.  Etkinlik öncesinde ve sonrasında bizleri keyifli bir sohbet bekliyordu.  Bilişim Topluluğu’ndaki arkadaşlar etkinlikten sonra da  bizleri yalnız bırakmadılar.  Kendilerine bizlere bu fırsatı sundukları ve keyifli vakit geçirmemizi sağladıkları için teşekkürlerimi sunarım.  Etkinlikten sonra aramıza  katılan arkadaşlar da umarım memnun kalmıştırlar.  Uzun bir süredir internetten tanıştığım Can ile de yüz yüze tanışmak benim için güzel oldu.

Bu tarz etkinliklerle hem üniversitelerinin adını duyurmak hem de öğrenci arkadaşlara bilgi ve tecrübe kazandırmak için çalışan Okan Üniversitesi Bilişim Topluluğu üyeleri; Ozan Karalar, Sinem Altan, Tolga Güney, Çağla Çağdaş Aykaç, Semih Mayda ve Sabrican Zaim… ve ismini bilmediğim diğer ekip arkadaşlarına teşekkürlerimi sunarım.

Umarım onlar için de anlattıklarımız faydalı olmuştur. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere…

“Okan Üniversitesi Paneli” üzerine bir yorum

  1. Panele her şeyden önce sevgili TeAkolik ile tanışmak için gitmeyi düşünmüştüm, sonraları üniversitemizin Sosyal Medya uzmanı sıfatıyla da edinebileceğim birçok bilgi olduğuna kanaat getirip hevesle gittim. Toplantı biter bitmez Hamza abi ve Erdal abi ile tanışıp oldukça verimli bir sohbete başladık. Kendilerine işimden bahsedip uzun vadede bana katkısı dokunacak değerli görüş ve önerilerini aldım, Teakolik ile çay da içtik tabii 🙂
    En kısa zamanda tekrar görüşmeyi arzuluyor, sözünü ettiğimiz değerlendirme teklifine olumlu yanıt geldiği haberini duymayı sabırsızlıkla bekliyorum.

    Yanıtla

Yorum yapın