Avea’nın Sınırsız Wi-Fi Hediyeli ‘Yeni iPad’leri Çok Yakında!


Düzenlediği her kampanyada sunduğu avantajlar ile fark yaratan Avea, teknoloji severlerin merakla beklediği Apple’ın 3’üncü nesil yeni iPad’ini kontratlı ve kontratsız olmak üzere satışa sunacak. Kontratlı olarak yeni iPad alacak müşterilerimiz için sınırsız Wi-Fi hediye edilecektir. Böylece, Türkiye’de yeni iPad ile hem 3G üzerinden hem de Wi-Fi üzerinden internet deneyimine sadece Avealılar sahip olmuş olacak.

Tüketici dostu Avea’nın, iPad2’den sonra yeni iPad’i de Türkiye’de Wi-Fi hizmeti ile satışa sunan tek operatör olduğunu noktasının altını çizen Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, “Hizmet kalitemizle, yaratıcı tarife ve sunduğumuz fırsatlarla 2011 yılını üstün başarılarla kapattık. 2011 yılında toplam abone tabanımızdaki akıllı cihaz kullanıcılarının payı, sektördeki en yüksek artışı sağlayarak %11’den, %16’ya yükseldi. Bu oranla, dünya ortalamasının bile üzerine çıkmış olduk. 2012 yılında bu oranı daha da yukarılara taşıyacak, akıllı cihazları çarpıcı kampanyalarla müşterilerimize sunacağız. Samsung Galaxy Nexus’u ve Blackberry 9380’i Türkiye’de ilk biz satışa sunduk. Samsung Galaxy Tab 7.7 tablet de sadece Avea’da olacak. Müşterilerimiz, iPad2’de olduğu gibi, yeni iPad’e de farklı mobil internet paket seçenekleri ile en uygun şartlarda sahip olabilecekler” dedi.

Göz alıcı Retina ekrana sahip olan yeni iPad tablette dört çekirdek A5X işlemci, 5 megapiksel çözünürlükte iSight dijital kamera bulunuyor. Apple’ın yeni iPad tabletinin gelişmiş optik özelliklerine sahip dijital kamerası ile 1080p Full HF kalitesinde video kaydedilebiliyor. Wi-Fi ve 4G internet bağlantısına da sahip olan yeni iPad, AT&T ve Verizon’un 4G LTE ağları üzerinde hızlı internet bağlantısı sunuyor. İnanılmaz derecede ince ve hafif yapıya sahip yeni iPad internet tablet, kullanıcılara 10 saatlik batarya ömrü sunuyor.

Yorum yapın