Outpost Security Suite Pro 32/64 Bit

Outpost firewall ‘ı biliyorsunuzdur sizlere daha önceden Outpost Firewall Pro makalemde bahsetmiştim. Şimdi yeni Securty Suite paketi ile karşımızda üstelik 64 Bit desteği olan versiyonuda artık var.. Securty Suite ile Sisteminize komple bir güvenlik sağlıyorsunuz. Bunun dışında Agnitum firmasının farklı versiyonlarıda mevcut.

Outpost Network Security programı ile Bilgisayar ağınız, en güncel Internet kaynaklı tehlikelere, tehlikeli yazılımların yayılmasına, çalışanların bilgisayarlarında istenmeyen programların kullanılmasına ve kurum kurallarına aykırı web gezintileri yapılmasına karşı sağlam bir koruma altındadır. Güçlü bir Sızıntı Tespit Sistemi (Intrusion Detection System) sağlamakta.

Türkiye İnternet Sayfasında Türkçe destek bulabileceğiniz Agnitum firmasının programı Outpost sizler için ayrı bir seçenek diyebilirim. Lisans isteyen bir program fakat Bedava Firewall seçeneği ile de dikkat çekiyor. Outpost Firewall’un ÜCRETSİZ sürümü, düşük bütçeli sistemler ve Internet erişimine nadiren ihtiyaç duyanlar için, temel korunma çözümleri sunuyor. Yani anlayacağınız gibi ücretsiz ve pek işe yaramıyor diyebilirim 🙂

Ben bedava firewall isterseniz sizlere Comodo yu tavsiye ederim Hem bedava hemde dünyanın en iyisi Zone Alarm dan daha iyi… Bunu Comodo Firewall Pro Ücretsiz makalemde okuyup görebilirsiniz. Sizler için test ettim….

Download : Outpost Security Suite PRO for 32-bit Systems
Download : Outpost Security Suite PRO for 64-bit Systems

 

Türkçe Destek : http://outpost.gen.tr/

 

“Outpost Security Suite Pro 32/64 Bit” üzerine 3 yorum

 1. Selamlar ben Outpost Network Security programını kullanıyorum.Yaklaşık 1 aydır hiç bir sorun yoktu ama.proğramın ana penceresinde aşağıda resmini bulacağınız update yazılı kısım kırmızı fonla belirtiliyor.bunu çözmem için ne yapmam lazım.yardımcı olursanız çok sevinirim.sağlıcakla kalın ellerinize ve emeğinize sağlık……

  http://img208.imageshack.us/img208/…/adszalu.jpg

  Cevapla
 2. @Ahmet CEYHAN
  Sayın Ahmet CEYHAN,
  Programın lisans anahtarını yeniden girerek güncelleme yaptığınız taktirde sorununuz düzelecektir.

  Cevapla

Yorum yapın