Oyun Dünyasına Leadergamer Desteği…

2009 yılında yayın hayatına başlayan Leadergamer.com.tr gün geçtikçe oyun dünyasında yükselmeye başlayan platformlardan biri oldu. 3 kişilik yazar kadrosu ile hayatına başlayan ve sürekli gelişen sistemi ile yayın hayatına devam eden Leadergamer oyunseverler için geliştirilen bu platformda 9 kişilik bir yazar kadrosu oyun dünya’sından haberleri okuyucuları ile paylaşıyor.

Kurumsal kimliğini pekiştiren site yeni kurumsal domaini Leadergamer.com.tr adresinde yeni ve popüler oyunlarla ilgili haberler incelemeler haberler videolar ve bunların yanı sıra konsol haberleri yayınlanmakta. Oyun meraklıları için kaçırılmayacak bir kaynak. Özelliklede oyun incelemeleri ve haberlerine yer veren Leadergamer.com.tr internet sayfası siz oyun meraklılarını bekliyor.

www.leadergamer.com.tr

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)