Elmacı Pazarı’ndan Yeni Yıl Hediyesi…

Yeni yıl yavaş yavaş yaklaşırken havaların soğuması ve çatılardaki bembeyaz örtüler insanı yeni yıla motive edermiş gibi bir hava oluşturuyor.  2010 yılını geride bırakmaya başlarken 2011 için planlar yapılmaya çoktan başlandı bile.  Yeni yıla göz kırpan şu günlerde hediyeler, kampanyalar ve birçok aktivite de kendini göstermeye başladı.

Yeni yılın ilk hediyeleri kapımdaki posta kutusunda sıralarını bekliyor. İşte bu hediyelerden bir tanesi de Elmacı Pazarın’dan bana özel gönderilmiş. Biraz önce açtım içinde ajandasından, takvimine kadar yeni yıl için güzel bir paket oluşturulmuş küçük bir hediye…  En çok hoşuma giden ise Apple ürünleri tanıtım kataloğu ve Gaziantep fıstığı oldu. Sağ olsun arkadaşlar düşünmüşler ve ağzımızı tadlandırmak istemişler. Afiyetle midemize indirmeye başladığımız Gaziantep fıstıklarını yerken arkadaşlara da teşekkür etmek istedim.

Peki Elmacı Pazarı kimdir?

Çok eski bir tarihi geçmişe sahip Gaziantep’te o dönemlerde çok az bulunduğu için camekan içerisinde satılan ve o bölgedeki pazara da adını veren obje “elma”dır. Hoş bir tesadüfle isminde elma kelimesi bulunan, Amerikan menşeili Apple Firması’nın yolu Bilişim Sektörü’nde yeni çığırlar açacak olan ELMACI PAZARI’yla kesişmiştir. Gaziantep SankoPARK alışveriş merkezinde APPLE PREMIUM RESELLER Mağazası aynı zamanda Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Teknik Servis’iyle müşterilerine ürün ve servis kalitesinden taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

http://www.elmacipazari.com.tr

Yorum yapın