Oyunlar Sevgililer Günü’ne Hazırlanıyor

Sevgililer günü yaklaşıyor. Bu romantik gün için oyun şirketleri de harekete geçti. Oyuncularını unutmayan oyun platformlarından 337.com Bombom oyunu için 7-16 Şubat boyunca etkinlik kapsamındaki gereklilikleri yerine getirenlere çeşitli hediyeler verilecek. Bazı hediyeleri almak için sadece oyuna giriş yapmak yeterli olurken bazı hediyeler için ise görev tamamlamak gerekecek.

Oyun parasından tek taş yüzüklere kadar pek çok hediyeyi içeren etkinliğin Bombom için özel bir anlamı var. Bombom her ne kadar bir savaş ve strateji oyunu olsa da içinde evlilik var. Oyuncuların birbirleriyle evlenerek daha güçlü bir ekip olmalarına olanak sağlıyor.

Türkiye’de Bombom oyuncuları sayısı çoktan 4 milyonu aştı ve her gün 30 binden fazla yeni kullanıcı oyuna katılıyor. Siz de bu eğlenceye katılın!

Resmi website: http://tr.337.com

Oyun adresi:  http://tiny.cc/iqxoy

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)