Pazarlamanın Ustalarıyla Tanışmaya Hazır mısınız?

Basın Bülteni – Yeni medya ve dijital dünyaya ilişkin tüm haber ve gelişmeleri okuyucularına sunan haber-yorum kaynağı SosyalMedyaPort’un medya sponsoru olduğu pazarlama alanında en güncel bilgilere, uygulamalara ve trendlere yön verecek olan Marketing Master Class (MMC İstanbul 2013) etkinliği bu sene 2-3 Ekim 2013 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde gerçekleşiyor.

30 milyon Facebook kullanıcısı ve 40 milyon 3G kullanıcısıyla Türkiye, KPCB 2012 İnternet Eğilim Raporu’na göre mobil internet aracılığıyla sosyal medya kullanımı sıralamasında lider ülkedir. Bu lider ülkenin en çok internet kullanıcısına sahip olan İstanbul şehri, pazarlama endüstrisine ışık tutan en güncel konuları kapsayan MMC İstanbul 2013 etkinliğine ev sahipliği yapıyor.

MMC İstanbul 2013’te Neler Var?

MMC İstanbul 2013 iki gün boyunca, katılımcıları ilk elden son trendlerle ve en kapsamlı en iyi uygulamalarla buluşturacak, öğrendiklerini hemen uygulamalarını sağlayacak sürükleyici seanslar içermektedir.

Hepimizin yakından bildiği, sevdiği dünyaca ünlü markalarda görev alan Pazarlama Kurulu Başkanlarının ve Üst düzey Pazarlama Liderlerinin pazarlamanın geleceği üzerine görüşlerini dinleme fırsatına sahip olacaksınız.

Dijital pazarlamada nasıl daha iyi sonuçlar elde ederek, daha fazla geri dönüşü sağlayabileceğinizi öğreneceksiniz. Sosyal Medya, Pazarlama Trendleri, Dijital Dönüşüm, Dijital Reklam Pazarlama Stratejileri, Mobil Trendler, Markalaşma, Sürdürülebilirlik ve Mobil Uygulamalar gibi vaka çalışmalarını ele alan araştırma sunumlarına şahit olacaksınız.

MMC İstanbul 2013’te sadece harika sunumlar izlemeyecek, sizin gibi sıra dışı pazarlama fikirlerini paylaşma konusunda tutkulu ve istekli insanlarla tanışacaksınız.

MMC İstanbul 2013 hakkında

Marketing Master Class (MMC İstanbul 2013), pazarlama alanında sosyal medya ve müşteri davranışları hakkında oluşan somut değişikliklerin nasıl ele alınması gerektiğini; yaratıcı stratejileri, yeni yaklaşımları ve yenilikçi çözümleri en son uygulamalar ve trendler ile zenginleştirmeyi hedefleyen uluslar arası eğitim programıdır.

Program ve kayıt hakkında daha fazla bilgi için: http://www.nwbg.eu/all-events/mmc2013

Sponsor: http://www.sosyalmedyaport.com

Yorum yapın